Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2020, 20:30

Data premiery i gameplay Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Na konferencji Nacon Connect zaprezentowano pierwszy gameplay trailer z gry action RPG Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, który ujawnił przy okazji datę premiery. Wersja PC trafi początkowo wyłącznie na Epic Games Store.

Data premiery i gameplay Werewolf: The Apocalypse – Earthblood - ilustracja #1
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zaliczyło nieznaczne opóźnienie.

Długo przyszło nam czekać na pierwszy gameplay trailer z zapowiedzianej w 2017 roku gry Werewolf: The Apocalypse – Earthblood od studia Cyanide i nadal można poczuć się rozczarowanym długością materiału wideo. Na trwającym zaledwie minutę zwiastunie z fragmentami rozgrywki zaprezentowano przede wszystkim walkę wilkołakiem Cahalem, który będzie głównym bohaterem omawianego RPG-a akcji.

Produkcja od strony wizualnej nie prezentuje się zbyt okazale, ale szykuje się niezła jatka, zwłaszcza że nadzwyczaj rzadko przychodzi nam w grach sterować wilkołakiem. Po tak długim czasie oczekiwania chciałoby się jednak więcej zobaczyć Werewolf: The Apocalypse – Earthblood w akcji. Na szczęście do premiery gry nie zostało wcale tak wiele czasu, chociaż nie udało się dotrzymać terminu wydania na 2020 rok. Tym razem poznaliśmy dokładną datę, ustaloną na 4 lutego 2021 roku.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood wyjdzie na następujące platformy sprzętowe: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. Warto na koniec nadmienić, że komputerowa edycja pojawi się tylko w Epic Games Store (roczna wyłączność).