Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 10:22

autor: Vergil

Data premiery, cena i nowy trailer Final Fantasy 7 Remake

Światło dzienne ujrzał nowy zwiastun gry Final Fantasy VII Remake, który zdradza jej datę premiery. Poza tym na dzieło firmy Square Enix można już składać pre-order, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Firma Square Enix pokazała światu nowy zwiastun gry Final Fantasy VII Remake, za pośrednictwem którego zdradziła datę premiery tej produkcji. Odświeżona wersja przygód Cloude’a Strife’a zadebiutuje 3 marca 2020 roku. Zagramy w nią na PlayStation 4 – obecnie konsola Sony pozostaje jedyną potwierdzoną platformą.

Chętni mogą składać zamówienia przedpremierowe na omawiany tytuł. W sieci sklepów Amazon wyceniono go na standardowe 59,99 dolarów, więc można oczekiwać, że w Polsce przyjdzie nam zapłacić za niego 239 złotych.

Co zaś tyczy się samego materiału wideo – po raz pierwszy ujrzał on światło dzienne podczas koncertu Final Fantasy VII - A Symphonic Reunion. Trailer składa się przede wszystkim ze scen pochodzących wprost z rozgrywki, dzięki czemu po raz kolejny możemy zobaczyć w akcji nowy system walki, a także spojrzeć na odświeżone wersje lokacji z początkowych etapów oryginału i na postacie odgrywające pierwszoplanowe role w opowiedzianej tu historii. Skoro o fabule mowa, warto jeszcze przypomnieć, że omawiana produkcja będzie dystrybuowana w formie epizodów, co wiemy od 2015 roku.

Jutro o 3:00 polskiego czasu rozpocznie się transmisja firmy Square Enix, podczas której japoński wydawca zapozna nas ze swoimi planami na najbliższą przyszłość. Można oczekiwać, że i tam Final Fantasy VII Remake otrzyma swoje „pięć minut”.

Odświeżona przygoda Cloude’a Strife’a zadebiutuje przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny. - Data premiery, cena i nowy trailer Final Fantasy 7 Remake - wiadomość - 2019-06-10
Odświeżona przygoda Cloude’a Strife’a zadebiutuje przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny.
  1. Oficjalna strona internetowa firmy Square Enix