Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2012, 11:54

autor: Hed

Darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic!

Studio BioWare i firma Electronic Arts przygotowały darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic. To oznacza, że wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić produkcję bez żadnych opłat.

Darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic! - ilustracja #1

W najbliższy weekend będzie można pograć za darmo w Star Wars: The Old Republic. Promocja jest skierowana do osób, które nie miały jeszcze okazji sprawdzić dzieła studia BioWare i firmy Electronic Arts. Zainteresowani spędzą cztery dni w uniwersum Gwiezdnych Wojen bez uiszczania żadnych opłat. Produkcja ma już 1,7 miliona aktywnych subskrybentów. Ta liczba może szybko wzrosnąć, bo weekendowa akcja na pewno przyciągnie do gry nowych fanów.

Darmowy weekend ze Star Wars: The Old Republic rozpocznie się w czwartek i zakończy w poniedziałek. Gracze, którzy chcą wziąć w nim udział, powinni zajrzeć na stronę rejestracyjną jutro rano. Aby dołączyć do zabawy, trzeba założyć nowe konto i ściągnąć grę. W ciągu czterech dni będzie można rozwinąć każdą z ośmiu klas postaci do 15. poziomu, zwiedzić początkowe planety, powalczyć w trybie PvP i przejść pierwsze Flashpointy dla każdej z dwóch stron konfliktu (The Esseles oraz The Black Talon).

Darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic! - ilustracja #2

Osoby, które wezmą udział w darmowym weekendzie mogą liczyć na to, że ich postacie i konta nie zostaną usunięte po jego zakończeniu (autorzy zastrzegają sobie prawo do kasowania bohaterów z porzuconych kont). Kontynuowanie zabawy będzie jednak wymagało kupna gry. Podczas samego triala nie będzie można korzystać z paru funkcji, np. niektórych chatów lub systemu aukcyjnego. Promocyjny dostęp dotyczy wyłącznie nowych kont. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w oficjalnym FAQ.

Twórcy Star Wars: The Old Republic promują grę wszelkimi możliwymi sposobami, więc powyższa akcja nie powinna nikogo dziwić (wydaje się, że w przyszłości uświadczymy więcej takich promocji). Niedawno ujawniono też, że osoby opłacające abonament mogą zaprosić do zabawy do trzech znajomych i umożliwić im spędzenie tygodnia w grze. Jak widać, okazji do bezpłatnego sprawdzenia dzieła studia BioWare nie brakuje.