Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2020, 17:11

autor: Vergil

Darmowy motyw na PS4 z The Last of Us 2 i nowa figurka Ellie

Studio Naughty Dog udostępniło za darmo dynamiczny motyw z gry The Last of Us: Part II, do wykorzystania w menu konsoli PlayStation 4. Ponadto autorzy oddają w nasze ręce dwie tapety z tej produkcji, a także zachęcają do zamawiania stworzonej we współpracy z firmą Dark Horse figurki głównej bohaterki.

Jako że do premiery gry The Last of Us: Part II pozostało jeszcze sporo czasu (a dokładnie – sto osiem dni), deweloperzy ze studia Naughty Dog przygotowali dla fanów prezenty w postaci dynamicznego motywu do menu konsoli PlayStation 4 oraz dwóch tapet, które mają umilić im czekanie na tę produkcję. Poza tym autorzy nawiązali współpracę z firmą Dark Horse, której owocem będzie mierząca ponad dwadzieścia centymetrów figurka Ellie (głównej bohaterki) dzierżącej maczetę. Ponadto osoby, które pojawią się na tegorocznym PAX East, będą mogły położyć ręce na grywalnym fragmencie omawianej produkcji. Nim przejdziemy do konkretów, musimy jeszcze wspomnieć, że zgodnie z zapewnieniami twórców prace nad opisywanym projektem zmierzają już ku końcowi, a jego debiutowi wyznaczonemu na 29 maja raczej nic nie zagraża.

The Last of Us: Part II to jeden z ostatnich tytułów first party zapowiedzianych przez Sony na PlayStation 4. - Darmowy motyw na PS4 z The Last of Us 2 i nowa figurka Ellie - wiadomość - 2020-02-11
The Last of Us: Part II to jeden z ostatnich tytułów first party zapowiedzianych przez Sony na PlayStation 4.

Dynamiczny motyw na PS4 i dwie tapety

Przygotowany z myślą o menu PlayStation 4 dynamiczny motyw z The Last of Us: Part II zmienia swój wygląd w zależności od godziny ustawionej w konsoli. Gracze z Europy mogą go pobrać za darmo, korzystając z następującego kodu (na co mają czas do 11 lutego 2021 roku):

9DEK-PKNG-N445

Ponadto pod tym adresem czekają tapety w wysokiej rozdzielczości, ukazujące Ellie w dwóch różnych momentach z jej życia. Podczas gdy na jednej z nich widzimy bohaterkę siedzącą pod drzewem z gitarą w rękach i korzystającą z chwili spokoju, druga ukazuje protagonistkę ukrywającą się przed adwersarzami.

Figurka Ellie

Wyżej wspomnianą figurkę Ellie dzierżącej maczetę wyceniono natomiast na 99 dolarów (w przeliczeniu około 380 złotych). Jako że jej nakład będzie ściśle limitowany, chcąc nabyć jedną z nich, należy złożyć zamówienie przedpremierowe pod tym adresem przed 13 marca bieżącego roku. O tym, czy warto, przekonacie się natomiast, podziwiając ją na poniższym materiale wideo.

Poza tym firma Dark Horse ma w planach sprzedaż dwudziestocentymetrowej figurki Ellie z łukiem, która ruszy jeszcze tego lata. Firma Cook and Becker oferuje natomiast wysokiej jakości wydruki artystyczne grafik koncepcyjnych z The Last of Us: Part II. Choć ich ceny są wysokie, deweloperzy wspominają o „klasie muzealnej” oraz „indywidualnym numerowaniu” każdego z nich; dodatkowo opatrzono je „certyfikatem autentyczności”.

Demo gry na PAX East 2020

Na koniec słówko o obecności omawianej gry na tegorocznym PAX East. Jeśli w dniach 27 lutego – 1 marca będziecie akurat w Bostonie, powinniście sprawdzić jej wersję demonstracyjną, która obejmuje około godzinny fragment gry.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Last of Us: Part II
  2. Wszystko o The Last of Us: Part II
  3. Najlepsze gry na pożegnanie PS4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II