Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2015, 20:05

autor: Artur "Orbech" Raciborski

Dark Souls III – pierwszy zwiastun prosto z targów E3

Tegoroczne targi E3 trwają w najlepsze, a na konferencji koncernu Microsoft pojawił się zwiastun długo wyczekiwanego Dark Souls III. Przy okazji poznaliśmy orientacyjną datę premiery tytułu, ustaloną na początek wiosny 2016 roku.

Dark Souls III w skrócie:
  • Producent: From Software;
  • Gatunek: RPG akcji w klimacie dark fantasy;
  • Platformy sprzętowe: XONE, PS4, PC;
  • Data premiery: wiosna 2016.

Na E3 2015 ujawniono pierwszy oficjalny zwiastun gry Dark Souls III, tworzonej przez japońskie studio From Software. Na trailerze trwającym nieco ponad dwie minuty dominuje mroczna atmosfera i wszechogarniająca tajemnica, czyli to, z czego seria jest dobrze znana. Na końcu pojawia się ogromny tytan z tasakiem – być może jeden z bossów, z którym przyjdzie się zmierzyć naszemu protagoniście. Dark Souls III pojawi się w sprzedaży na początku wiosny przyszłego roku.

Dark Souls to kultowa już seria gier, w której trafiamy do mrocznego świata fantasy niszczonego przez klątwę nieumarłych.

Cykl tworzony przez studio From Software charakteryzuje się wysokim poziomem trudności i interesującą fabułą, w której większość historii poznajemy poprzez czytanie opisów przedmiotów.

Ostatnią grą stworzoną przez From Software było Bloodborne, które zebrało świetne oceny na całym świecie i okazało się jedną z najlepszych gier z całej serii. Miejmy nadzieję, że Dark Souls III okaże się kolejnym dobrym tytułem w portfolio japońskiej firmy.