Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 września 2022, 13:17

autor: Marcin "Nicek" Nic

Następca Falcona w Marvelu oficjalnie potwierdzony

Po tym, jak Sam Wilson został Kapitanem Ameryką, wielu fanów MCU zaczęło zastanawiać się, jaka przyszłość czeka Falcona. Właśnie poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.

Źrodło fot. Falcon i Zimowy Żołnierz; Kari Skogland; Disney; 2021
i

Do tej pory Falcon był jedną z pobocznych postaci. Wszystko jednak zmieniło się za sprawą filmu Avengers: Endgame, w którym Sam Wilson otrzymał od Steve’a Rogersa tarczę i został mianowany nowym Kapitanem Ameryką.

W serialu Falcon i Zimowy Żołnierz wspomniany wyżej bohater aż do ostatniego odcinka nie potrafił przyjąć zaszczytu zastąpienia „Pierwszego Mściciela”. Koniec końców zdecydował się on zostać nowym Kapitanem Ameryką. W związku z tym mogłoby się wydawać, że w Kinowym Uniwersum Marvela zabraknie miejsca dla Falcona, który po raz pierwszy pojawił się przy okazji filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz.

Disney+ kupisz tutaj

Jak jednak donosi portal Screen Rant, grany przez Anthony’ego Mackie bohater może zostać już niedługo zastąpiony przez postać wprowadzoną w Falconie i Zimowym Żołnierzu (via The Direct). W wywiadzie dla tego serwisu dalsze plany dotyczące Falcona przedstawił Julius Onah, reżyser czwartej części przygód Kapitana Ameryki.

Jestem podekscytowany, Danny Ramirez, który gra Falcona, on i ja mamy wspólną historię, a Anthony jest kimś, kogo jestem wielkim fanem. Praca z nimi dwoma jest niesamowita. Relacja pomiędzy nimi jest jednym z moich ulubionych elementów w filmie, naprawdę pomaga uporządkować emocjonalny rdzeń tego, jak Sam musi zdefiniować siebie jako Kapitana Amerykę. Obydwaj są żołnierzami, a ich podróż będzie czymś, co wpłynie na publiczność.

Captain America: New World Order to czwarta część serii o tytułowym bohaterze. Tym razem jednak w tej roli zobaczymy Anthony’ego Mackie, który zastąpił Chrisa Evansa. Pojawienie się nowego Falcona w filmie jest kolejną informacją, którą poznaliśmy na temat tej produkcji.

Wcześniej dowiedzieliśmy się między innymi, że głównym złoczyńcą w filmie będzie Samuel Sterns, czyli komiksowy The Leader. Jest to postać, którą mogliśmy zobaczyliśmy już w Incredible Hulk. Po raz kolejny w tej roli zobaczymy Tima Blake’a Nelsona, który wróci do MCU po 16 latach.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.