Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 września 2022, 13:55

autor: Ania Orzech

Falcon chwali serial She-Hulk za to, że nie jest taki jak wszystkie

Odtwórca roli Falcona, Anthony Mackie, chwali serial She-Hulk. Aktor zwrócił uwagę na fakt, iż najnowszy tytuł platformy Disney+ to bardzo miła odmiana po wcześniejszych produkcjach ze stajni Marvela.

Mecenas She-Hulk, Jessica Gao, Disney+, 2022/Falcon i Zimowy Żołnierz, Malcolm Spellman, Disney+, 2021

Mecenas She-Hulk to najnowszy tytuł od Marvel Studios. Seria zawiera bardzo dużo elementów komediowych, skupiając się znacznie częściej na zabawnych scenach sądowych, a mniej na bitwach superbohaterów. To sprawia, że serial zdecydowanie różni się od wszystkich poprzednich produkcji Domu Pomysłów

Podczas emisji nie obyło się także bez kontrowersji. Niektórzy bowiem zarzucają She-Hulk rasizm oraz seksualizację kobiet. Na szczęście w ogólnym rozrachunku seria została przyjęta bardzo ciepło i otrzymała wiele pochwał od widzów oraz kilku członków MCU.

She-Hulk pozwoliła twórcom rozwinąć skrzydła

W rozmowie z IMDb Anthony Mackie, zapytany o swoją pracę w MCU i jego przemyślenia na temat ostatnich projektów Marvela, wspomniał właśnie o She-Hulk jako o świeżej, nowej serii, która daje swobodę twórcom.

She-Hulk była świetna jako najnowszy serial, który ukazał się na Disney+. Ta produkcja nie jest taka sama, jak wszystkie. Dzięki niej Marvel dał twórcom możliwość rozwinięcia skrzydeł i spojrzenia na uniwersum w inny sposób.

Stwierdzenie, iż serial She-Hulk jest "inny" niż wcześniejsze projekty Marvela, jest podzielane przez wielu fanów przygód Jennifer Walters, którzy podkreślają, że w porównaniu z większością innych produkcji dostępnych na Disney+, She-Hulk ma znacznie lżejszy i bardziej zabawny ton.

Disney+ kupisz tutaj

Anthony Mackie po raz pierwszy pojawił się w MCU jako Sam Wilson w Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. Później przyjął wiodącą rolę u boku Sebastiana Stana w Falcon i Zimowy Żołnierz. Aktora będziemy mogli wkrótce oglądać w nadchodzącym filmie Kapitan Ameryka: Nowy Porządek, który trafi do kin 3 maja 2024 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Ania Orzech

Ania Orzech

Swoją miłość do pisania odkryła już za dzieciaka. Tworzyła wówczas liczne opowiadania i uwielbiała prowadzić pamiętniki. Aktualnie kształci się w kierunku marketingu oraz działalności w mediach społecznościowych, jednak swoją przyszłość chce związać z dziennikarstwem. W GOL-u działa od grudnia 2021 roku i zajmuje się tworzeniem newsów i teksów o kinematografii. Często pisze o anime. Interesuje się modą. Wolne chwile poświęca na japońskie animacje oraz granie w gry. Bliskie są jej rozbudowane RPG oraz sieciowe strzelanki. Szczególną sympatią darzy tytuł Rainbow Six Siege, a kiedy nie siedzi przed komputerem spotyka się ze znajomymi. Przez 8 lat trenowała bilard i uczestniczyła w wielu turniejach i zawodach, aby w 2020 roku zdobyć tytuł Podwójnej Mistrzyni Polski w odmianę „9 bil” oraz „10 bil”. Facebook: https://www.facebook.com/people/Ania-Orzech/100007720638370/ INSTA: https://www.instagram.com/ania_nutie/

więcej