Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 lipca 2019, 16:46

autor: aadamus

Danny DeVito na pierwszym zwiastunie Jumanji: The Next Level

Nadchodzi kolejna odsłona filmowego cyklu Jumanji. Dziś opublikowany został pierwszy zwiastun trzeciej części serii, która nosi podtytuł The Next Level. Pod koniec tego roku na ekranie będziemy mogli zobaczyć między innymi Dwayne’a Johnsona oraz Danny’ego DeVito, mierzących się z tytułową grą – Jumanji.

Seria Jumanji wróci do kin pod koniec tego roku. - Danny DeVito na pierwszym zwiastunie Jumanji: The Next Level - wiadomość - 2019-07-01
Seria Jumanji wróci do kin pod koniec tego roku.

W 1995 roku ukazało się Jumanji – film przygodowy z Robinem Williamsem w roli głównej. Dwadzieścia dwa lata później na ekrany kin weszła kontynuacja tytułu - Jumanji: Przygoda w dżungli. W grudniu tego roku natomiast seria wzbogaci się o kolejną produkcję. Dziś Sony Pictures Entertainment opublikowało pierwszy zwiastun trzeciej odsłony cyklu, noszącej podtytuł The Next Level.

Jumanji: The Next Level jest kontynuacją opowieści z 2017 roku. Bohaterowie powrócą do tytułowej gry komputerowej, by uratować swojego przyjaciela. Szybko okaże się jednak, że zasady rozgrywki uległy znacznym zmianom - w przygodzie biorą udział nowi bohaterowie, a przypisanie poszczególnych „avatarów” ulega zmianie.

Na ekranie ponownie zobaczymy aktorów, takich jak Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black oraz Karen Gillan. Do obsady dołączyli również między innymi Danny DeVito i Danny Glover.

Warto wspomnieć, że poprzednia odsłona cyklu - Jumanji: Welcome to the Jungle – pojawiła się w polskich kinach 29 grudnia 2017 roku. Opowiada ona o grupie przyjaciół, którzy przez przypadek przenieśli się do gry komputerowej i próbują się z niej wydostać. Produkcja spotkała się z mieszanym odbiorem – w serwisie Metacritic posiada ona średnią ocen na poziomie 58%. Mimo umiarkowanie ciepłego przyjęcia tytuł okazał się kasowym hitem. Dodatkowo doczeka się on własnej gry.