Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 2 marca 2023, 18:28

Czy Wo Long Fallen Dynasty jest w Game Passie?

Swoją premierę lada moment będzie miała gra Wo Long Fallen Dynasty, autorstwa studia Team Ninja. Odpowiadamy tu na pytanie, czy gra znajdzie się w usłudze Game Pass, a jeśli tak, to kiedy.

Źródło fot. Koei Tecmo
i

Czy Wo Long Fallen Dynasty pojawi się w Game Passie?

Swoją premierę lada moment będzie miała gra Wo Long Fallen Dynasty, autorstwa studia Team Ninja. Odpowiadamy tu na pytanie, czy gra znajdzie się w usłudze Game Pass, a jeśli tak, to kiedy.

Gra Wo Long Fallen Dynasty, gracze będą musieli pokonywać mityczne stworzenia oraz bardzo ciężkich przeciwników, aby ukończyć przygodę. Odpowiadamy tu na pytanie, czy tytuł ten zostanie dodany do usługi Game Pass.

Czy Wo Long Fallen Dynasty znajdzie się w subskrypcji Game Pass?

Wo Long Fallen Dynasty swoją premierę będzie miało 3-go marca 2023 roku. Posiadacze subskrypcji Game Pass ucieszą się z tej informacji, gdyż gra będzie dostępna w tej usłudze już pierwszego dnia premiery. Gracze, którzy opłacili tę usługę, będą mogli zagrać w ten tytuł zarówno na PC, konsolach Xbox jak i w chmurze.

Przypomnijmy, że Wo Long Fallen Dynasty to bardzo dynamiczny RPG akcji. Uznawany jest za grę typu soulsike, która cechuje się wysokim poziomem trudności. Odpowiada za nie studio Team Ninja, mające na swoim koncie między innymi serię NiOh czy też Ninja Gaiden. Wo Long osadzony jest w fantastycznej wersji starożytnych Chin. Główną atrakcją będzie walka z potężnymi, ludzkimi wrogami oraz mitycznymi stworzeniami.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, to przeczytajcie:

  1. Poradnik do gry.

Dawid Norkowski

Dawid Norkowski

Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Swoją przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2019 roku, kiedy to podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w gatunku soulslike; w wolnych chwilach czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem.

więcej