Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 maja 2021, 13:20

Czarna Wdowa na 6 nowych plakatach

W sieci pojawiły się nowe plakaty promujące film Czarna Wdowa. Możemy na nich zobaczyć zarówno tytułową bohaterkę, jak i jej towarzyszy oraz głównego przeciwnika, czyli Taskmastera. Produkcja ma zadebiutować w kinach oraz na platformie Disney+ (Premier Access) 9 lipca tego roku.

Czarna Wdowa jest jednym z filmów, które spotkały największe zawirowania spowodowane ogólnoświatową pandemią koronawirusa. Pierwszy film czwartej fazy kinowego uniwersum Marvela początkowo miał pojawić się 1 maja ubiegłego roku, lecz według obecnych planów ukaże się przeszło piętnaście miesięcy później – 9 lipca tego roku. Data ta zbliża się już wielkimi krokami, zatem Disney i Marvel postanowili przypomnieć o istnieniu Czarnej Wdowy. W sieci pojawiło się sześć nowych plakatów produkcji. Prezentują one zarówno tytułową bohaterkę (w tej roli Scarlett Johansson), jak i Yelenę (Florence Pugh), Red Guardiana (David Harbour), Masona (O-T Fagbenle), Melinę (Rachel Weisz) oraz Taskmastera. Oto one:

Czarna Wdowa na 6 nowych plakatach - ilustracja #3
Źródło: Marvel

Warto jeszcze zaznaczyć, że Czarną Wdowę będzie można obejrzeć nie tylko w kinach. W dniu premiery ta komiksowa produkcja w reżyserii Cate Shortland pojawi się również na platformie Disney+. Trzeba będzie na niej jednak dopłacić dodatkowe 30 dolarów za możliwość obejrzenia tego tytułu.

  1. Strona internetowa Disney+
  2. Strona internetowa wydawnictwa Marvel