Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2023, 09:05

autor: Adam Adamczyk

Cyberpunk 2077 z aktualizacją, która dodaje nowe opcje graficzne [Aktualizacja]

Cyberpunk 2077 otrzymał nowy patch. Skupia się on na opcjach graficznych oferowanych przez grę.

Źródło fot. Steam | Cyberpunk 2077
i

Poznaliśmy wyniki konkursu muzycznego, o którym wspominamy pod koniec tej wiadomości. Z listą zwycięskich zespołów i wykonawców, których utwory trafią do dodatku Phantom Liberty, zapoznacie się pod tym adresem.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że Cyberpunk 2077 może niebawem otrzymać patcha. Przesłanką ku temu była modyfikacja wpisu poświęconego grze w bazie danych Steama. Mieliśmy rację, bowiem aktualizacja została udostępniona już dzisiaj. Jakie zmiany zostały wprowadzone?

Nowy patch do Cyberpunka 2077

Niestety, dla osób, które czekają na nową zawartość w grze, dostępny na PC patch do Cyberpunka 2077 wprowadza wsparcie dla technologii Nvidia DLSS 3 oraz Nvidia Reflex dla sprzętów, które je obsługują. We wpisie, który opublikowano na oficjalnym profilu Cyberpunka na Twitterze, zaznaczono również, że gracze uruchamiający grę poprzez GOG Galaxy powinni wcześniej zaktualizować samą aplikację, jeżeli do tej pory tego nie zrobili.

Patch w wersji na Steama waży nieco ponad 6,5 GB. Na aktualizację wprowadzającą do gry dodatkową zawartość w postaci obiecywanego usprawnienia działania policji, systemu walki w samochodach czy większej immersji będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zbaczając nieco z tematu patcha, ale pozostając przy Cyberpunku, warto zaznaczyć, że dzisiaj zostaną opublikowane wyniki konkursu, którego zwycięzcy otrzymają szansę umieszczenia swoich utworów muzycznych w dodatku Phantom Liberty. Zostało to również potwierdzone w jednym z komentarzy pod postem na Twitterze.

Cyberpunk 2077 z aktualizacją, która dodaje nowe opcje graficzne [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Twitter | Cyberpunk 2077
  1. Cyberpunk 2077 – Oficjalna strona internetowa

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuję się zawodowo od 2013 roku i przez większość tego czasu współpracowałem z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuję się od dziecka, dlatego z czasem postanowiłem połączyć jedną z moich pasji z pracą. Tak w 2021 roku udało mi się dołączyć do Gry-Online.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuję się także informacjami stricte techowymi. Poza pracą interesuję się grą na gitarze, komponowaniem muzyki i sportami siłowymi.

więcej