Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2021, 12:53

Cyberpunk 2077: nowy hotfix zapobiega awariom gry

Wersja PC Cyberpunka 2077 otrzymała poprawkę, która zapobiega awariom gry mającym miejsce na konfiguracjach wyposażonych w starsze modele procesorów.

CD Projekt RED poinformował na Twitterze, że udostępniona została poprawka (hotfix) do wersji PC Cyberpunka 2077, która usuwa użycie zestawu instrukcji AVX (Advanced Vector Extensions) z pliku wykonywanego (.exe) gry. Ma to zapobiec jej awariom, które występowały na konfiguracjach wyposażonych w starsze modele procesorów, nieobsługujące wspomnianego rozszerzenia. Jeśli więc mieliście tego typu problem z Cyberpunkiem, ściągnijcie aktualizację i przekonajcie się, czy rzeczywiście został on rozwiązany. Pobranie danych nie zmienia wersji gry – ta wciąż będzie opatrzona numerem 1.3.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej