Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 września 2021, 13:24

Finał 5. sezonu Ricka i Morty'ego już dostępny w HBO GO

Właśnie dobiega końca piąty sezon przygód Ricka i Morty'ego. Już dziś w HBO GO obejrzeć można dwa ostatnie odcinki aktualnej serii.

Przez ostatnie trzy miesiące mieliśmy okazję oglądać kolejne niebezpieczne i absurdalne przygody Ricka i Morty’ego, które twórcy prezentowali nam w ramach piątego sezonu produkcji. Niestety właśnie dobiega on końca. Dziś w serwisie HBO GO zadebiutowały dwa ostatnie odcinki piątej serii serialu o socjopatycznym naukowcu i jego wnuku. Pomimo podziału na dwie części finał sezonu jest w gruncie rzeczy jedną, godzinną historią.

Po obejrzeniu wspomnianych epizodów fanom nie pozostanie nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. Wiemy bowiem, że to nie koniec przygód Ricka i Morty’ego – serial doczeka się kolejnych sezonów. W 2018 roku Adult Swim zamówiło aż 70 nowych odcinków produkcji. W przyszłości czeka więc na nas jeszcze 50 z nich. Niestety na razie nie zdradzono, kiedy możemy spodziewać się szóstego sezonu.

Za powstanie serialu odpowiadają Dan Harmon oraz Justin Roiland. Drugi z wymienionych to także aktor dubbingujący obu głównych bohaterów produkcji. Oprócz niego w serialu usłyszeć możemy Chrisa Parnella, Spencer Grammer, Kari Wahlgren i Brandona Johnsona. W Polsce wszystkie sezony Ricka i Morty’ego dostępne są w serwisie HBO GO. Najnowsze odcinki można jednak obejrzeć jedynie z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. Lektor chwilowo dostępny jest tylko w pierwszych pięciu epizodach aktualnego sezonu.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej