Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2020, 17:57

Cuphead jest już dostępny na PS4 [Aktualizacja]

Do sieci wyciekło zdjęcie wskazujące na to, że Cuphead już niedługo trafi na PS4. Niedawny tweet Geoffa Keighleya sugeruje, że więcej informacji na ten temat możemy się spodziewać jeszcze dzisiaj. Aktualizacja: wywiad z twórcami przeprowadzony z okazji Summer Game Fest 2020 rozwiał wątpliwości.

Aktualizacja:

Wcześniejsze doniesienia zostały potwierdzone - już od dzisiaj można nabyć grę Cuphead na PS4, tytuł kosztuje 84 zł. Informacja ta została ujawniona z okazji wydarzenia Summer Game Fest 2020, którego zapis możecie obejrzeć tutaj. Twórcy również podzielili się nią ze swoimi fanami na Twitterze.

Użytkownik serwisu ResetEra o nicku Alchemist podzielił się ze społcznością zdjęciem pochodzącym z brytyjskiego PS Store. Wskazuje ono na to, że w ofercie konsolowego giganta ma się pojawić gra Cuphead. Oczywiście sklep zdążył już zdjąć swoje przedwczesne obwieszczenie.

Cuphead jest już dostępny na PS4 [Aktualizacja] - ilustracja #1
Zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów. Autor: Alchemist, źródło: PS Store via Imgur.

Portal Gematsu łączy to wydarzenie z tweetem Geoffa Keighleya, organizatora growego eventu Summer Game Fest 2020.

Jutro o 11 rano czasu ET/8 rano czasu PT [17:00 naszego czasu] przyłączcie się do mnie posłuchać specjalnego ogłoszenia od jednego z naszych ulubionych studiów indie.

Summer Game Fest 2020 możecie obejrzeć pod tym adresem. Fani gry Cuphead - wyczekujcie informacji.