Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2020, 13:00

autor: Froozyy

CS:GO - patch z nowymi celownikami i naszywkami

Do CS:GO trafiła nowa aktualizacja wprowadzająca m.in. kolejny rodzaj przedmiotów kosmetycznych (naszywki) oraz opcję personalizacji celowników. Oprócz tego patch dostarczył także szereg mniejszych usprawnień.

Nowości w CS:GO. - CS:GO - patch z nowymi celownikami i naszywkami - wiadomość - 2020-02-25
Nowości w CS:GO.
AKTUALIZACJA CS:GO W SKRÓCIE:
  • dodano nowy rodzaj przedmiotów kosmetycznych – naszywki;
  • pojawiła się możliwość ręcznej personalizacji celowników;
  • od teraz w menu zakupu broni będzie można zobaczyć, jak prezentuje się uzbrojenie w rękach postaci;
  • nowe misje w ramach Operacji Shattered Web pojawią się dziś o 23:00 czasu polskiego.

Dzisiaj do Counter-Strike: Global Offensive została wprowadzona aktualizacja, obejmująca kilka ważnych nowości oraz usprawnień. Od teraz w grze dostępny jest nowy rodzaj przedmiotów kosmetycznych, który pozwoli na jeszcze większą customizację naszych postaci. Mowa tu o naszywkach, które można doczepić w różnych miejscach na strojach Agentów (rękach, plecach oraz klatce piersiowej). Warto zaznaczyć, że przedmioty te są jednorazowego użytku (po zdjęciu nie wrócą już do naszego ekwipunku). Wszystkie obecnie dostępne naszywki znajdziecie na grafice poniżej.

Co więcej, gracze będą mieli teraz możliwość ręcznej personalizacji celowników w menu ustawień. Pojawiły się opcje zmiany koloru, grubości czy też szerokości. Warto zaznaczyć, że będzie można również importować ustawienia celowników innych graczy.

Aktualizacja wprowadziła także drobną zmianę w menu zakupu broni. Od teraz gracze będą w stanie zobaczyć, jak prezentuje się wybrane przez nich uzbrojenie w rękach postaci (zostało to dokładnie zaprezentowane tutaj). Dodatkowo wywołanie sklepu za pomocą skrótu klawiszowego wycentruje na nim kursor myszy. Natomiast od 23:00 czasu polskiego dostępne będą nowe misje w ramach Operacji Shattered Web. Aktualizacja wprowadziła także szereg mniejszych usprawnień, o których dokładnie przeczytacie pod tym adresem.