Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2020, 10:39

autor: Froozyy

CS:GO ESL One Cologne 2020 - gdzie oglądać

Dzisiaj rozpoczyna się coroczne wydarzenie, podczas którego najlepsi zawodnicy Counter-Strike: Global Offensive z czterech regionów powalczą o spore nagrody. W wiadomości informujemy o tym, gdzie będzie można oglądać transmisje z ich zmagań.

CS:GO ESL One Cologne 2020 - gdzie oglądać - ilustracja #1
Dzisiaj rozpoczyna się ESL Cologne 2020.

Dzisiaj rozpocznie się jedno z największych corocznych wydarzeń na e-sportowej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive – ESL One Cologne 2020. To w ramach niego najlepsze zespoły z czterech regionów powalczą o nagrody z puli 500 tys. dolarów. W tym roku turniej odbędzie się w całości online z powodu światowej pandemii koronawirusa. W dalszej części tej wiadomości dowiecie się, gdzie i w jakich godzinach będziecie mogli oglądać transmisję na żywo z ESL One Cologone 2020.

Wydarzenie startuje dzisiaj (tj. 18 sierpnia) i potrwa do 30 sierpnia. Na pierwszy ogień pójdą rozgrywki europejskie (zakończą się 30 sierpnia) oraz północno-amerykańskie (zakończą się 29 sierpnia). Następnie będziemy mieli okazję oglądać zmagania drużyn azjatyckich oraz tych z regionu Oceanii (oba od 25 do 30 sierpnia). Dokładny harmonogram znajdziecie pod tym adresem.

Pierwsza transmisja rozpocznie się dziś o godzinie 15:00 starciami pomiędzy drużynami BIG i Sprout oraz OG i Ninjas in Pyjamas. Jednocześnie prowadzone będą dwa streamy – jeden na głównym kanale ESL CS:GO na Twitchu, natomiast drugi na pobocznym. Linki do obu znajdziecie poniżej oraz na oficjalnej stronie turnieju.

Jeśli preferujecie jednak komentarz w języku polskim, to stacja telewizyjna Polsat Games przygotowała transmisję na żywo, którą będziecie mogli obejrzeć m.in. na Twitchu. Start dzisiaj o 14:55.

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive