Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2021, 09:06

Aktualizacja Crysis Remastered na PC dodaje obsługę DLSS

Najnowsza aktualizacja zremasterowanego Crysisa na PC przynosi implementację technologii DLSS 2.0, co pozwala osiągnąć wzrost wydajności nawet o 40%.

W SKRÓCIE:
  1. Crysis Remastered otrzymało na PC łatkę dodającą obsługę technologii DLSS.
  2. Według deweloperów włączenie tej opcji pozwoli na wzrost wydajności nawet o 40%.

Crysis Remastered w najnowszej aktualizacji na PC otrzymał wsparcie dla technologii DLSS 2.0, co przekłada się na znaczące wzrosty płynności rozgrywki, zwłaszcza na słabszych kartach graficznych.

Firma Crytek zapowiedziała implementację technologii firmy Nvidia w zeszłym roku, choć uprzedzała, że stanie się to kilka miesięcy po premierze gry. Według słów deweloperów, włączenie DLSS 2.0 pozwala osiągnąć wzrost wydajności nawet o 40% na kartach z serii GeForce RTX 2000 i 3000.

Pełna lista zmian uprzedza użytkowników, że podczas korzystania z DLSS w trakcie gry tekstury na dalszych planach mogą być nienaturalnie rozmyte. Część problemów, które występują razem z implementacją tej technologii, można naprawić samemu, korzystając z konsoli wbudowanej w grę. Crytek nie zablokował opcji zmiany parametrów DLSS, więc metodą prób i błędów możemy uzyskać bliższy ideału obraz.

Poza tym aktualizacja poprawia sporo błędów związanych ze sztuczną inteligencją przeciwników i implementacją samouczków w grze oraz problemów powodujących zawieszanie się zremasterowanego Crysisa.

  1. Oficjalna strona gry Crysis Remastered
  2. Recenzja gry Crysis