Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 sierpnia 2021, 17:34

Cowboy Bebop od Netfliksa na pierwszych zdjęciach

Netflix w końcu podzielił się pierwszymi zdjęciami z produkowanej przez siebie adaptacji anime Cowboy Bebop. Znamy także datę premiery serialu.

O tym, że Netflix tworzy aktorską adaptację anime Cowboy Bebop, wiadomo od prawie trzech lat, lecz firma nie dzieliła się dotąd wieloma informacjami na temat projektu. Jego premiera zbliża się jednak wielkimi krokami, więc nareszcie otrzymaliśmy pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu. Przedstawiają one trójkę głównych bohaterów produkcji oraz ich wiernego psiego towarzysza.

Cowboy Bebop od Netfliksa na pierwszych zdjęciach - ilustracja #1
Cowboy Bebop od Netfliksa na pierwszych zdjęciach - ilustracja #2

Na fotografiach widać więc Johna Cho, Mustafę Shakira oraz Daniellę Pinedę, którzy wcielają się kolejno w Spike’a Spiegela, Jeta Blacka i Faye Valentine. Styl ubioru dwóch pierwszych postaci w dużym stopniu przypomina pierwowzory z kultowego anime. Jego najbardziej zagorzali fani mogą jednak być zawiedzeni znaczną zmianą wizerunku Faye. Tak samo uroczy jak w oryginale pozostaje jednak genetycznie zmodyfikowany corgi o imieniu Ein.

Cowboy Bebop od Netfliksa na pierwszych zdjęciach - ilustracja #3
Cowboy Bebop od Netfliksa na pierwszych zdjęciach - ilustracja #4

Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem Netflix dostarczy nam dobrą adaptację japońskiego anime. Fani gatunku nadal mogą bowiem pamiętać spektakularną porażkę, jaką było aktorskie Death Note. W tworzenie Cowboya Bebopa jest jednak zaangażowany sam autor oryginalnego dzieła, czyli Shin’ichiro Watanabe. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada z kolei Yoko Kanno, która pracowała także przy wersji z 1998 roku. Pozostaje nam więc trzymać kciuki i czekać na premierę serialu. Przewidziana jest ona na 19 listopada bieżącego roku.

Cowboy Bebop od Netfliksa na pierwszych zdjęciach - ilustracja #5