Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2020, 17:14

autor: Froozyy

Corruption 2029 to nowa strategia taktyczna twórców Mutant Year Zero

Studio The Bearded Ladies (autorzy gry Mutant Year Zero: Road to Eden) przedstawiło światu swoją nową produkcję - Corruption 2029. Będzie to taktyczna gra strategiczna, której akcja zostanie osadzona w niedalekiej przyszłości. Tytuł ukaże się już 17 lutego na platformie Epic Games Store.

Corruption 2029 zadebiutuje już za niecałe dwa tygodnie. - Corruption 2029 to nowa strategia taktyczna twórców Mutant Year Zero	 - wiadomość - 2020-02-07
Corruption 2029 zadebiutuje już za niecałe dwa tygodnie.
CORRUPTION 2029 W SKRÓCIE:
  • Data premiery: 17 lutego 2020 roku;
  • Gatunek: taktyczna gra strategiczna;
  • Twórcy: szwedzkie studio The Bearded Ladies;
  • Platforma: PC (Epic Games Store);
  • Cena: 69 złotych.

Studio The Bearded Ladies, czyli twórcy dobrze przyjętej taktycznej gry strategicznej Mutant Year Zero: Road to Eden, zapowiedziało nową produkcję. Corruption 2029, które gatunkiem nie odbiega od poprzedniego hitu deweloperów, trafi na komputery osobiste 17 lutego 2020 roku na platformie Epic Games Store. Już teraz można zakupić je w przedsprzedaży w cenie 69 złotych. Produkcja dostępna będzie w polskiej wersji językowej z napisami.

Akcja w Corruption 2029 zostanie osadzona w niedalekiej przyszłości. Gracze przejmą dowodzenie nad grupą żołnierzy, wykonujących niebezpieczną misję infiltracji wrogiego terytorium, aby odkryć, w jaki sposób doszło do skażenia, które przekształciło Amerykę w pustkowie. Rozgrywka będzie przypominać tę znaną z Mutant Year Zero: Road to Eden. Nacisk zostanie położony na taktyczną walkę oraz skradanie się. Poniżej możecie zobaczyć kilka screenów z gry.