Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2021, 20:13

Darmowa alfa Company of Heroes 3 wystartuje jutro

Relic Entertainment ogłosiło, że jutro wystartują testy „pre-alfa" Company of Heroes 3. Potrwają one do 7 grudnia i udział w nich może wziąć każdy zainteresowany produkcją.

Osoby zainteresowane Company of Heroes 3 będą miały okazję znów bezpłatnie wypróbować tytuł. Relic Entertainment ogłosił start ogólnodostępnych testów „pre-alfa”. Ruszą one jutro o godzinie 18:00 naszego czasu i potrwają do 7 grudnia do 5:00.

Darmowa alfa Company of Heroes 3 wystartuje jutro - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/CompanyOfHeroes/status/1465367714793459734

Testy poświęcone będą rozgrywkom wieloosobowym. Wcielimy się w nich w siły USA lub Wehrmachtu, które mają posiadać unikalne jednostki i właściwości. Wypróbujemy je na mapach osadzonych na terenie Włoch, sprawdzając różne tryby rozgrywki, w tym PvP oraz kooperację przeciwko sztucznej inteligencji.

Aby uzyskać dostęp do testów, należy zalogować się tutaj i dokonać połączenia z kontem Steam. Wówczas gra pojawi się w Bibliotece na platformie firmy Valve. Natomiast osoby, które wzięły udział w poprzedniej alfie, mogą „z automatu” przystąpić również do tej.

Company of Heroes 3 to trzecia odsłona serii taktycznych RTS-ów, które rozgrywają się podczas II wojny światowej. Gameplay łączy ze sobą turowe operacje na dużej mapie regionu oraz wykonywanie misji w czasie rzeczywistym. Tytuł ma trafić na PC w 2022 roku.

  1. Company of Heroes 3 – oficjalna strona
  2. Relic Entertainment – oficjalna strona