Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2014, 13:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Company of Heroes 2: The Western Front Armies - zobacz zwiastun dodatku

Na imprezie EGX Rezzed zaprezentowano pierwszy zwiastun Company of Heroes 2: The Western Front Armies - samodzielnego rozszerzenia do drugiej odsłony popularnej serii strategii czasu rzeczywistego. Jego premiera odbędzie się w czerwcu bieżącego roku.

Studio Relic Entertainment zaprezentowało na imprezie EGX Rezzed zwiastun samodzielnego rozszerzenia The Western Front Armies do gry Company of Heroes 2. Materiał wideo rozpoczyna się od 18 minuty poniższego filmu i przedstawia wersję alfa, a więc nie reprezentuje w pełni końcowego produktu. Można jednak za jego sprawą wychwycić kilka nowych jednostek, takich jak na przykład P-47 Thunderbolt, Jagdtiger, Panzer II „Luchs”, Sturmtiger, czołg Sherman czy amerykańscy spadochroniarze. Przypomnijmy, że dodatek zaoferuje dwie nowe strony konfliktu: siły Stanów Zjednoczonych i niemieckie Oberkommando. Twórcy potwierdzili to, co było wiadomo już wcześniej – w celu uruchomienia rozszerzenia wystarczy wykupić tylko jedną armię za 12,99 dolarów (ok. 42 zł bez podatku VAT). Możliwe będzie także nabycie obu naraz w zestawie za 19,99 dolarów (ok. 60 zł bez podatku VAT).

Company of Heroes 2: The Western Front Armies to samodzielny dodatek, a więc uruchomienie go będzie możliwe nawet bez zainstalowania podstawowej wersji gry. Rozszerzenie jest przeznaczone do zabawy w trybie multiplayer, koncentrując się na europejskim froncie zachodnim drugiej wojny światowej. Company of Heroes 2: The Western Front Armies zadebiutuje w czerwcu bieżącego roku wyłącznie na PC.