Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2013, 20:16

autor: eLCeBe

Company of Heroes 2 pojawi się w czerwcu, wkrótce poznamy szczegóły dotyczące zamkniętej bety

Poznaliśmy już oficjalną datę premiery Company of Heroes 2, długo wyczekiwanej przez fanów kontynuacji drugowojennej strategii czasu rzeczywistego, autorstwa studia Relic Entertainment. Wydawca tytułu, firma Sega, zapowiedziała, że gra trafi na półki w Europie i Ameryce 25 czerwca tego roku. Niedługo mamy również poznać szczegóły dotyczące zamkniętych testów beta wersji.

Company of Heroes 2 ukaże się w czerwcu - zapewne będzie nam wtedy cieplej, niż tym żołnierzom. - Company of Heroes 2 pojawi się w czerwcu, wkrótce poznamy szczegóły dotyczące zamkniętej bety - wiadomość - 2013-03-06
Company of Heroes 2 ukaże się w czerwcu - zapewne będzie nam wtedy cieplej, niż tym żołnierzom.

Company of Heroes 2 trafi do sklepów 25 czerwca 2013 roku, zarówno w Europie, jak i w Ameryce – taką informację przekazała serwisowi VG247 firma Sega, która po bankructwie THQ (wydawcy pierwszej części Company of Heroes) wykupiła autorów tej serii drugowojennych strategii czasu rzeczywistego, studio Relic Entertainment, wraz z prawami do powyższej marki.

Jonathan Dowdeswell ze studia Relic Entertainment, producent wykonawczy Company of Heroes 2 pochwalił również współpracę z Segą, jako wydawcą znanym z wielu tytułów na komputery PC. Wspólne działania obu firm mają zapewnić najwyższą jakość ich nowego tytułu. Greg Wilson (producent z Relic Entertainment) dodaje, że dłuższe niż początkowo planowano oczekiwanie na premierę tytułu zapewne rozczarowało fanów, ale jednocześnie pozwoli na dopracowanie wszystkich szczegółów Company of Heroes 2. Wspomniał również o mającej wkrótce nadejść wersji beta, w której gracze będą mogli przetestować tryb multiplayer. Więcej informacji na ten temat ma być przekazane w najbliższym czasie. O planowaniu zamkniętych beta testów pisaliśmy niedawno.

Będziemy mogli m.in. przeżyć bitwę pod Stalingradem. - Company of Heroes 2 pojawi się w czerwcu, wkrótce poznamy szczegóły dotyczące zamkniętej bety - wiadomość - 2013-03-06
Będziemy mogli m.in. przeżyć bitwę pod Stalingradem.

Oficjalnie potwierdzona data premiery Company of Heroes 2 zapewne zakończy wszelkie spekulacje dotyczące wydania tego tytułu – gra miała pierwotnie ukazać się w marcu tego roku, później mówiło się o maju, a to wszystko spowodowane zostało zamieszaniem wokół upadku THQ i dalszych losów należących do koncernu własności, które zostały wyprzedane na aukcji.

Polskim dystrybutorem Company of Heroes 2 będzie firma CD Projekt, a gra ukaże się na naszym rynku zarówno w angielskiej, jak i polskiej wersji językowej. W czasie oczekiwania na premierę zachęcam do zapoznania się z jednym z trailerów nowego projektu studia Relic Entertainment: