Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2012, 14:39

autor: sathorn

Company of Heroes 2, Far Cry 3 i Metro: Last Light. Najciekawsze trailery 26.11 - 02.12

Zimno, ciemno i ponuro. Na szczęście Far Cry 3 jest już dostępny i możemy wejść do świata, który chociaż bezlitosny, to oferuje nieco lepszą aurę pogodową. W przerwie pomiędzy likwidowaniem jednego i drugiego obozu zbirów Vaasa znajdźcie chwilę, żeby zapoznać się z najlepszymi trailerami ostatnich siedmiu dni.

Miniony tydzień upłynął przede wszystkim pod znakiem gry Far Cry 3, która dla wielu osób jest ostatnią dużą premierą tego roku. Firma Ubisoft z okazji wypuszczenia na rynek tego tytułu przygotowała długi, bo aż dziesięciominutowy zwiastun, prezentujący najważniejsze atrakcje, jakie czekają graczy podczas wizyty na tropikalnym archipelagu.

Wydarzenie to może niezbyt znaczące dla polskiego rynku, ale nie sposób pominąć faktu, że do sprzedaży trafiła konsola Nintendo Wii U. Koncern zadbał o to, żeby na nowej platformie nie zabrakło gier dla całej rodziny. Przykład? Nintendo Land.

Jeszcze strategie czasu rzeczywistego nie umarły póki my żyjemy, wydaje się deklarować firma Relic Entertainment. Pierwszy zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki z Company of Heroes 2 robi całkiem sympatyczne wrażenie, chociaż szczerze mówiąc spodziewałem się więcej i ładniej.

Studio Splash Damage przygotowuje nową grę. Dirty Bomb to sieciowa strzelanina, w której kluczową rolę będą odgrywały ładunki wybuchowe. Zwiastun wygląda interesująco.

Na deser mocny akcent od twórców Metro: Last Light. Świat postapokaliptycznych tuneli snujących się pod Moskwą jest bezlitosny, co prezentuje deweloper w najnowszym zwiastunie.

gry