Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2023, 18:14

4,69 zł za cztery kultowe części serii Commandos to nie lada okazja

Fani klasycznych strategii mogą obecnie w bardzo okazyjnej cenie zakupić pierwsze odsłony serii Commandos. To za sprawą paczki w serwisie Fanatical.

Źródło fot. Pyro Studios
i

W sklepie Fanatical trwa obecnie bardzo dobra promocja dla fanów taktycznych strategii. W jej ramach nabędziecie wszystkie cztery klasyczne odsłony serii Commandos w oryginalnych wersjach (tj. nie są to remastery) za 1 euro, czyli ok. 4,69 zł. Należy mieć na uwadze, że tego typu okazje są ograniczone czasowo – oferta wygaśnie 18 marca o godzinie 9:00 (polskiego czasu). Jeśli jesteście zainteresowani, to zakupu możecie dokonać, klikając w poniższy link.

Commandos Collection Pack w Fanatical

Warto przypomnieć, że Commandos to zapoczątkowana 1998 roku seria strategii czasu rzeczywistego osadzonych w realiach drugiej wojny światowej. W czasie zabawy kierujemy oddziałem tytułowych komandosów i wykonujemy z pozoru niemożliwe do wykonania zadania. W skład paczki wchodzą następujące tytuły:

  1. Commandos: Beyond the Call of Duty
  2. Commandos: Behind Enemy Lines
  3. Commandos 2: Men of Courage
  4. Commandos 3: Destination Berlin

Wszystkie cztery gry otrzymacie w formie klucza na Steam. Musicie mieć jednak na uwadze, że w żaden z tych tytułów nie zagracie po polsku.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że to nie jedyna paczka, jaką można obecnie nabyć. Za tę samą cenę zakupicie również zestawy zawierające takie serie jak Kingdom Wars oraz Bridge Constructor.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej