Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 stycznia 2022, 12:30

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 28-30 stycznia 2022 roku

W tym tygodniu na VoD pojawiły się produkcje poruszające wątki kryminalne, a także film będący debiutem polskiego reżysera i animowany serial fantasy dla dorosłych.

Na VoD zapanował kryminalny tydzień. Subskrybenci dostali trzy ciekawe produkcje poruszające tę tematykę. Wśród nich znajdują się seriale z kobietami w rolach głównych: w jednym protagonistka jest przekonana o tym, że była świadkiem morderstwa, a w drugim główna bohaterka, jako były rosyjski szpieg, musi wykorzystać swoje umiejętności, aby powstrzymać innego rosyjskiego agenta. Pojawił się także film o zastępcy szeryfa z małego miasteczka, który po dotarciu do Los Angeles zostaje wplątany w sprawę seryjnego mordercy. A w nieco innych klimatach utrzymane są: polska produkcja, poruszająca temat problemów młodzieży w czasach Internetu, oraz serial animowany o nietypowych bohaterach, którzy mają ocalić królestwo. Przekonajcie się, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w weekend 28 – 30 stycznia 2022 roku.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie (The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window) – Netflix

 1. Co to: serial o kobiecie, która obserwuje świat zza okna i pewnego dnia staje się świadkiem makabrycznego morderstwa
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 28 stycznia
 3. Rok premiery: 2022

Serial opowiada o załamanej Annie, dla której każdy dzień jest identyczny. Siedzi przy oknie z lampką wina w ręku, obserwując, jak toczy się życie. Ale kiedy do domu naprzeciwko wprowadza się przystojny sąsiad, Anna dostrzega światło w tunelu. Przynajmniej do czasu, aż staje się świadkiem morderstwa… Ale czy naprawdę je widziała?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

Serial Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie obejrzysz na Netflixie

Ostatni Komers – HBO GO

 1. Co to: polski film; opowieść o młodych ludziach i ich współczesnych problemach w dobie Internetu
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 29 stycznia
 3. Rok premiery: 2020

Film opowiadający o grupie młodych ludzi z małego polskiego miasteczka, którzy oczekując na imprezę (wieńczący gimnazjum komers), spędzają czas na miejskim basenie. Uczniowie w ciągu zaledwie kilku dni będą mieli okazję zasmakować zauroczeń, odrzucenia i pierwszych zawiedzionych nadziei. Zapis ich doświadczeń jest podsumowaniem okresu gimnazjalnego i portretem współczesnej młodzieży poszukującej tożsamości, przynależności i więzi.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Ostatni Komers

Ostatni Komers obejrzysz na HBO GO

Z zimnej strefy (In From The Cold) – Netflix

 1. Co to: serial o kobiecie, byłym rosyjskim szpiegu, która musi pogodzić życie rodzinne z walką z podstępnym wrogiem
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 28 stycznia
 3. Rok premiery: 2022

Życie mieszkającej na przedmieściach New Jersey matki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy FBI demaskuje ją jako byłego rosyjskiego szpiega i przekonuje do wykorzystania umiejętności, które nabyła podczas eksperymentu KGB, w walce z wyszkolonym rosyjskim agentem. Jeśli go nie powstrzyma, straci życie, które udało jej się zbudować w Ameryce.

Z zimnej strefy obejrzysz na Netflixie

Małe rzeczy (The Little Things) – HBO GO

 1. Co to: film, który opowiada o tym, jak zastępca szeryfa zostaje wplątany w poszukiwania seryjnego mordercy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 30 stycznia
 3. Rok premiery: 2021

Zastępca szeryfa z hrabstwa Kent, Joe „Deke” Deacon, wyrusza do Los Angeles w celu zebrania dowodów w pewnej sprawie. Po dotarciu na miejsce zostaje wciągnięty w poszukiwania mordercy, który terroryzuje miasto. Prowadzący obławę miejscowy sierżant Jim Baxter jest pod wrażeniem policyjnego instynktu Deke’a, dlatego decyduje się nieoficjalnie zaangażować go do pomocy. Baxter jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że śledztwo przywołuje echa z przeszłości Deke’a i wyciąga na wierzch niepokojące sekrety, które mogą zagrozić nie tylko prowadzonej przez nich sprawie.

Małe rzeczy obejrzysz na HBO GO

The Legend of Vox Machina – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial animowany o grupie ośmiu niezwykłych bohaterów, którzy wyruszają na wyprawę, by ocalić królestwo Exandrii przed mrocznymi siłami magicznymi.
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 28 stycznia
 3. Rok premiery: 2022

Awanturniczy, niechlujni odmieńcy, którzy zdecydowali się zostać najemnikami do wynajęcia – to Vox Machina. Bardziej interesują się łatwymi pieniędzmi i tanim piwem niż rzeczywistą ochroną Exandrii. Kiedy jednak królestwu zagraża niebezpieczeństwo, do tej niesfornej załogi dociera, że tylko oni są w stanie przywrócić sprawiedliwość. To, co na początku wydawało się być zwykłym, łatwym zadaniem, staje się początkiem historii nowych bohaterów Exandrii.

 1. Dowiedz się więcej o The Legend of Vox Machina

The Legend of Vox Machina obejrzysz na Amazon Prime Video

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.