Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 lutego 2022, 11:38

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 18-20 lutego 2022 roku

W tym tygodniu zadebiutowała najnowsza Teksańska masakra piłą mechaniczną, a poza tym pojawił się Filuś i Kubuś oraz z kolejnymi sezonami powracają dwa seriale komediowe. Wśród nowości w VoD znajduje się też film z Clintem Eastwoodem i prequel Rodziny Soprano.

W przedostatni weekend lutego Leatherface wraca z ukrycia, aby znów siać postrach. W nieco lżejszym klimacie utrzymane są dwa powracające seriale – jeden o nowej formacji służb zbrojnych, a drugi o kobiecie, która postanowiła wyrwać się ze schematu i bawić publiczność; a także nowość – przygody dwójki braci z Wysp Kałamarzowych. Poza tym od tego tygodnia subskrybenci platform streamingowych mogą przekonać się, jak wyglądały początki jednego z najbardziej ikonicznych szefów mafii w historii telewizji. Nowością jest również western z Clintem Eastwoodem, który kinową premierę miał w 2021 roku. Zobaczcie, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w weekend 18 – 20 lutego 2022 roku.

Siły Kosmiczne: 2. sezon (Space Force) – Netflix

 1. Co to: drugi sezon serialu komediowego o ludziach, którym przydzielono zadanie stworzenia szóstej formacji służb zbrojnych – Sił Kosmicznych
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 lutego
 3. Rok premiery: 2020

W drugim sezonie generał Naird i jego zespół słabeuszy muszą udowodnić swoją wartość nowym władzom, jednocześnie radząc sobie z interpersonalnymi wyzwaniami. Czy drużyna poradzi sobie z problemami, czy jednak rozpadnie się pod ich presją? Nawet jeśli nazywają się Siłami Kosmicznymi, wciąż są tylko ludźmi.

 1. Dowiedz się więcej o Siłach Kosmicznych

Siły Kosmiczne obejrzysz na Netflixie

Cry Macho – HBO GO

 1. Co to: film wyreżyserowany i wyprodukowany przez Clinta Eastwooda, w którym aktor gra również główną rolę; powstał na podstawie powieści N. Richarda Nasha
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 19 lutego
 3. Rok premiery: 2021

Cry Macho opowiada o dawnej gwieździe rodeo i hodowcy koni, który w 1979 roku przyjmuje zlecenie od byłego szefa. Polega ono na sprowadzeniu syna mężczyzny z Meksyku. Nietypowa para zmuszona do obrania okrężnej drogi w drodze do Teksasu, stawia czoła niespodziewanym przygodom. W ich trakcie zmęczony życiem jeździec znajduje nieoczekiwane więzi i odkupienie.

 1. Dowiedz się więcej o Cry Macho

Cry Macho obejrzysz na HBO GO

Teksańska masakra piłą mechaniczną (The Texas Chainsaw Massacre) – Netflix

 1. Co to: kolejna odsłona historii, w której postrach sieje Leatherface
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Po niemal pięćdziesięciu latach ukrywania się Leatherface powraca, aby znów siać postrach. Tym razem uderza w grupę przyjaciół, którzy udali się do Teksasu, aby rozkręcić nowe biznesowe przedsięwzięcie. Staje się tak po tym, gdy naruszają spokój w domu słynnego seryjnego mordercy, którego imię wciąż budzi strach pośród mieszkańców okolic. Przez to sen przyjaciół prędko zamienia się w koszmar.

 1. Dowiedz się więcej o Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną

Teksańską masakrę piłą mechaniczną obejrzysz na Netflixie

Wszyscy święci New Jersey (The Many Saints of Newark) – HBO GO

 1. Co to: film o początkach gangsterskiego życia Tony’ego Soprano w Newark
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 20 lutego
 3. Rok premiery: 2021

Zobacz, jak zaczynał Tony Soprano. Historia ujawniająca człowieczeństwo kryjące się za zmaganiami Tony’ego, a także to, jaki wpływ jego rodzina – szczególnie jego wujek, Dickie Moltisanti – miała na niego, gdy stawał się najbardziej ikonicznym szefem mafii w historii.

 1. Dowiedz się więcej o Wszystkich świętych New Jersey

Wszystkich świętych New Jersey obejrzysz na HBO GO

Wspaniała pani Maisel: 4. sezon (The Marvelous Mrs. Maisel) – Amazon Prime Video

 1. Co to: 4. sezon serialu o gospodyni domowej, która w 1958 roku postanawia zostać komikiem
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 lutego
 3. Rok premiery: 2017

Jest rok 1960 i w powietrzu można wyczuć nadchodzące zmiany. Chcąc doskonalić się w swoim fachu, Midge znajduje miejsce na występ, gdzie miałaby pełną swobodę twórczą. Ale oddanie rzemiosłu – i sytuacje, które przypadają jej w udziale – tworzy przepaść między nią a jej rodziną i przyjaciółmi.

 1. Dowiedz się więcej o Wspaniałej pani Maisel

Wspaniałą panią Maisel obejrzysz na Amazon Prime Video

Filuś i Kubuś (The Cuphead Show!) – Netflix

 1. Co to: serial animowany na podstawie przebojowej gry wideo
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Serial animowany o braciach żyjących na Wyspach Kałamarzowych: impulsywnym Filusiu oraz ostrożnym Kubusiu. Podczas przeczesywania ich surrealistycznej ojczyzny w poszukiwaniu zabawy i przygód, bracia zawsze się wspierają. Przynajmniej do czasu, gdy na stole zostaje tylko jedno ciasteczko, wtedy każda filiżanka może liczyć tylko na siebie!

 1. Dowiedz się więcej o Filusiu i Kubusiu

Filusia i Kubusia obejrzysz na Netflixie

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.