Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 grudnia 2021, 11:30

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 17-19 grudnia 2021 roku

Nowy tydzień dostarcza subskrybentom platform streamingowych hitowe produkcje, wśród których znajduje się Wiedźmin od Netflixa, a także film Monster Hunter i kolejna przygoda legend programów samochodowych, czyli Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

Fani Wiedźmina po dwóch latach doczekali się drugiego sezonu. Produkcja, w której poznamy wydarzenia z powieści Krew Elfów trafi na Netflixa, dołączając m.in. do bardzo osobistego filmu włoskiego reżysera Paolo Sorrentino, który w tym tygodniu wprowadzono do biblioteki streamingowego giganta. Poza tym na HBO GO można obejrzeć film na podstawie gry studia Capcom oraz produkcję o bywalczyni manhattańskiej elity, która po utracie niemal całej fortuny przeprowadza się do Paryża. Amazon Prime Video dla swoich subskrybentów przygotował kolejny emocjonujący odcinek The Grand Tour z Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem i Jamesem Mayem, a także nowy serial komediowy, w którym motywem przewodnim są miłość i święta. Przekonajcie się, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w weekend 17-19 grudnia 2021 roku.

Wiedźmin: 2. sezon – Netflix

 1. Co to: drugi sezon serialu opartego na cyklu książek napisanych przez Andrzeja Sapkowskiego
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 grudnia
 3. Rok premiery: 2019

Geralt przekonany o tym, że Yennefer straciła życie podczas bitwy o Sodden, zabiera Ciri do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, czyli do Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony walczą o władzę poza murami twierdzy, wiedźmin musi chronić dziecko-niespodziankę przed znacznie większym niebezpieczeństwem – drzemiącymi w niej, tajemniczymi mocami. Sezon powstał w oparciu o powieść Krew Elfów oraz opowiadania.

 1. Dowiedz się więcej o Wiedźminie

Wiedźmina obejrzysz na Netflixie

Monster Hunter – HBO GO

 1. Co to: film fantasy na podstawie gry o tym samym tytule
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 19 grudnia
 3. Rok premiery: 2020

Gdy kapitan Artemis i jej lojalni żołnierze przenoszą się do nowego świata, angażują się w desperacką bitwę o przetrwanie z ogromnymi wrogami o niesamowitych mocach. Pomaga im tajemniczy łowca, który dzięki swoim umiejętnościom przetrwał i zadomowił się w tym potwornym miejscu. Produkcja powstała na podstawie gry Monster Hunter firmy Capcom. Zagrali w niej m.in.: Milla Jovovich, Tony Jaa, Ron Perlman i Diego Boneta.

 1. Dowiedz się więcej o Monster Hunter

Monster Hunter obejrzysz na HBO GO

The Hand of God (E stata la mano di Dio) – Netflix

 1. Co to: najbardziej osobisty film Paolo Sorrentino o przeznaczeniu i rodzinie, sporcie i kinie, a także miłości i stracie
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 15 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Opowieść o Fabietto Schisie, który żyje w burzliwym Neapolu z lat 80. XX wieku. Pełna nieoczekiwanych radości, takich jak przybycie piłkarskiej legendy, Diego Maradony, przeplatających się z równie niespodziewanymi tragediami, kształtującymi przyszłość chłopca. Paolo Sorrentino wraca w rodzinne strony, aby opowiedzieć osobistą historię.

 1. Dowiedz się więcej o The Hand of God

The Hand of God obejrzysz na Netflixie

Francuskie wyjście (French Exit) – HBO GO

 1. Co to: starzejąca się bywalczyni manhattańskiej elity żyje z tego, co pozostało z fortuny zmarłego męża; podejmuje decyzję o przeprowadzce do małego paryskiego mieszkania wraz z synem i kotem, który może być wcieleniem zmarłego partnera
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 grudnia
 3. Rok premiery: 2020

„Moim planem było umrzeć, zanim wyczerpie się moja fortuna”, wyznaje 60-letnia członkini manhattańskiej elity bez grosza przy duszy. Niestety, plan nie wypalił. Jej mąż, Franklin, nie żyje od dwunastu lat, a po wyczerpaniu ogromnego spadku 60-latka sprzedaje ostatnie posiadane rzeczy i decyduje się rozpocząć anonimowe życie w wynajętym mieszkaniu w Paryżu. Przeprowadza się tam z synem i kotem, Małym Franklinem, który może, ale nie musi, być wcieleniem jej nieżyjącego męża.

Francuskie wyjście obejrzysz na HBO GO

The Grand Tour Presents: Carnage a Trois – Amazon Prime Video

 1. Co to: odcinek programu prowadzonego przez Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya, podróżujących po całym świecie i jeżdżących nowymi autami z różnych jego zakątków
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Główne trio w tym odcinku zanurza się w dziwny świat francuskich samochodów. Podczas epickiej podróży, która zaczyna się na walijskich wzgórzach, przygotowują się na jeżącą włosy wspinaczkę górską, rozbrajanie bomb, samochody z napędem śmigłowym, akrobacje helikopterem i najbardziej ekscytujący wyścig ich życia, zanim dotrą do kanału La Manche, aby zachwycić się nawiązującym do średniowiecza punktem kulminacyjnym. Znajdzie się tam również odrobina francuskiego kina artystycznego.

The Grand Tour obejrzysz na Amazon Prime Video

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.