Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2018, 12:04

autor: Aquma

Chris Avellone: „Fallout 76 to mądry ruch”

Znany deweloper Chris Avellone zamieścił na swoim Twitterze wpis dotyczący Fallouta 76. Jego zdaniem kontrowersyjna produkcja studia Bethesda Softworks jest „mądrym ruchem”.

Od premiery Fallouta 76 dzieli nas mniej niż miesiąc. - Chris Avellone: „Fallout 76 to mądry ruch” - wiadomość - 2018-10-18
Od premiery Fallouta 76 dzieli nas mniej niż miesiąc.

FALLOUT 76 W SKRÓCIE:

  1. Deweloper: Bethesda Softworks
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: action RPG
  4. Platformy: PS4, Xbox One, PC
  5. Data premiery: 14 listopada 2018 r.

Chris Avellone – legenda branży i scenarzysta takich hitów, jak Planescape: Torment, Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer czy Fallout 2 – zamieścił na swoim Twitterze wpis dotyczący Fallouta 76. Jaka jest opinia współtwórcy postapokaliptycznej sagi na temat jej najnowszej odsłony? Otóż, dla niektórych może się okazać dość zaskakująca. Avellone twierdzi bowiem, że nadchodząca produkcja studia Bethesda Softworks jest „mądrym ruchem”, choć ma świadomość, że ta opinia nie będzie popularna pośród fanów.

Nie chcę, żeby ktoś mnie podpalił za tę opinię, ale jedną rzeczą, którą mogę powiedzieć o Fallout 76 jest to, że moim zdaniem to doskonała scena, umożliwiająca eksplorowanie mechanik gry wieloosobowej w świecie Fallouta – zarówno na potrzeby tej gry, jak i przyszłych. Nienawidźcie mnie, jeśli chcecie, ale myślę, że to mądry ruch – czytamy w wypowiedzi.

Tweet Chrisa Avellone.
Tweet Chrisa Avellone.

Opinia Chrisa Avellone’a jest o tyle ciekawa, że stoi w mocnym kontraście z sentymentami wielu fanów serii Fallout. Co więcej, omawiany deweloper zajmuje się tworzeniem opowieści, a te – jak wiadomo – nie stanowią najważniejszego elementu najnowszej odsłony postapokaliptycznego cyklu, ustępując miejsca strzelaniu do potworów.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach (za pośrednictwem aplikacji Bethesda.net). Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami). Dystrybutorem rodzimego wydania pudełkowego jest firma Cenega.

  1. Fallout 76 – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.