Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 maja 2024, 11:06

autor: Olga Fiszer

Choć ten zestaw przypomina mi o najbardziej znienawidzonej grze mojego dzieciństwa, uważam, że w tej cenie LEGO Król Lew to pozycja obowiązkowa dla osób, które wychowały się na serii Disneya

LEGO po raz kolejny uderzyło w nostalgię i przygotowało zestaw Król Lew – młody Simba, który akurat przywodzi mi na myśl moje pierwsze kroki w grach platformowych i związane z nimi porażki.

Źródło fot. Materiały promocyjne; LEGO.pl
i

Film animowany Król Lew obchodzi w tym roku 30-lecie powstania. Oprócz jednej z najbardziej traumatycznych scen w bajce dla dzieci z lat 90., film ten z pewnością kojarzy się każdemu z kultowymi piosenkami: „Hakuna Matata", „Krąg życia" i „Miłość rośnie wokół nas”.

Zestaw LEGO Król Lew – młody Simba upamiętnia uwielbianego przez wielu małego króla dżungli. Projektantom udało się nawet idealnie odwzorować beztroski uśmiech Simby, a Was może ucieszyć promocja na te klocki w przedsprzedaży.

Kup odrobinę dzieciństwa zaklętą w nowym zestawie LEGO – i to w promocji!

Zestaw Lego, dzięki któremu nauczysz się tych dwóch radosnych słów

Postać składającą się z 1445 elementów już na pierwszy rzut oka można łatwo rozpoznać. LEGO jak zawsze włożyło sporo wysiłku w wydobycie charakteru młodego Simby – poprzez jego klasyczną pozę, wielki uśmiech i błyszczące oczy. Nie ma tu żadnych dziwnych, ostrych krawędzi, które zakłócałyby projekt, i już sam kolor klocków przypomina o najbardziej znanym lwiątku.

Materiały promocyjne, LEGO.pl - Choć ten zestaw przypomina mi o najbardziej znienawidzonej grze mojego dzieciństwa, uważam, że w tej cenie LEGO Król Lew to pozycja obowiązkowa dla osób, które wychowały się na legendarnej serii Disneya - wiadomość - 2024-05-25
Materiały promocyjne, LEGO.pl

Spraw sobie prezent na Dzień Dziecka

29-centymetrowa figurka oferuje jedynie w pełni obracaną głowę. Reszta elementów jest nieruchoma, więc zestaw ten nie daje zbyt wielu opcji do wyeksponowania Simby, ale nadal będzie się pięknie prezentował na półce.

Cena promocyjna na zestaw w przedsprzedaży? To nie zdarza się zbyt często

Zestaw LEGO Król Lew – młody Simba 43247 będzie dostępny od 1 czerwca 2024 r. W oficjalnym sklepie kupicie go za 619,99 zł. Na Amazonie trwa jednak aktualnie promocja na te klocki w przedsprzedaży – zapłacicie tam jedynie 499,98 zł. Pamiętajcie tylko, że wysyłka zestawu rozpocznie się dopiero po 1 czerwca.

Materiały promocyjne, LEGO.pl - Choć ten zestaw przypomina mi o najbardziej znienawidzonej grze mojego dzieciństwa, uważam, że w tej cenie LEGO Król Lew to pozycja obowiązkowa dla osób, które wychowały się na legendarnej serii Disneya - wiadomość - 2024-05-25
Materiały promocyjne, LEGO.pl

LEGO Król Lew – młody Simba w promocyjnej przedpremierowej cenie za 499,98 zł

Mocno się zastanowię nad kupnem tego zestawu. Z jednej strony uroczy uśmiech młodego lwiątka budzi we mnie miłe wspomnienia z dzieciństwa, z drugiej zaś wydaje się nieco szyderczy, jakby przypominał mi o moich porażkach w grze Król Lew – platformówce wydanej w tym samym roku co animacja. Pamiętam te godziny frustracji i próby przejścia drugiego poziomu, który wydawał mi się niemożliwy do ukończenia. Nie wiem, czy potrafiłabym patrzeć na niego bez uczucia ciarek na skórze.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Olga Fiszer

Olga Fiszer

Do działu poradników w GRYOnline.pl dołączyła w 2019 roku. Niemniej na łamach serwisu można natknąć się również na jej wpisy o klockach LEGO, które to z zamiłowaniem kolekcjonuje od wielu lat. Była pracownica korpo, która postanowiła wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie poświęciła się zbieraniu dóbr popkulturowych. Do jej ulubionych gatunków gier należą przede wszystkich RPG-i i jRPG-i, klasyczne RTS-y, jak również dziwaczne indyczki. Gdy, pomimo pokaźnego zbioru gier, stwierdza, że nie ma w co grać, odpala po raz setny Harvest Moona, Stardew Valley, któregoś z KOTOR-ów lub Baldur’s Gate’a 2 (Cienie Amn, nie Tron Bhaala). Po godzinach lubi malować figurki lub podziwiać nagromadzone kolekcjonerki i retro konsole.

więcej