Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2021, 13:00

Chivalry 2 - jutro start bety; walka na gameplayu

Przy okazji zbliżających się zamkniętych beta-testów Chivalry 2 otrzymało kolejny zwiastun. Stanowi on swego rodzaju samouczek pokazujący, w jaki sposób należy walczyć w tym tytule.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wszystkie osoby, które zdecydowały się zakupić grę Chivalry 2 w ramach przedsprzedaży na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One lub Xboksie Series X/S, oraz wybrani ochotnicy zapisani na tej stronie, otrzymają szansę wzięcia udziału w zamkniętych beta-testach tytułu. Wystartują one 23 kwietnia, czyli już jutro, a zakończą w najbliższy poniedziałek, tj. 26 kwietnia. Z tej okazji pojawił się nowy zwiastun tej sieciowej gry akcji z rycerzami w roli głównej od studia Torn Banner. Możecie go obejrzeć poniżej.

Jak widać, zwiastun jest całkiem długi i składa się niemal wyłącznie z fragmentów rozgrywki. Stanowi on swego rodzaju samouczek (z lekkim przymrużeniem oka), który ma wyjaśnić, w jaki sposób należy walczyć w Chivalry 2, czy to za pomocą mieczy i broni drzewcowych, czy też oręży dystansowych. Mowa jest w nim chociażby o silnych i mocnych atakach, parowaniu czy roli wytrzymałości. Z jego pomocą wkroczenie na pole bitwy w kontynuacji produkcji z 2012 roku z pewnością będzie nieco łatwiejsze.

Jeśli po obejrzeniu powyższego filmiku będziecie odczuwali niedosyt Chivalry 2, to nic nie stoi na przeszkodzie, byście rzucili okiem na nowe gameplaye z tytułu, które również w ostatnich godzinach zadebiutowały w Internecie. Poniżej zamieszczamy jeden z nich, przygotowany przez dość popularnego użytkownika YouTube'a o pseudonimie Pixelated Apollo.

Zgodnie z planem, Chivalry 2 będzie miało swoją premierę 8 czerwca bieżącego roku. Podobnie jak pierwsza część, produkcja będzie posiadała polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

  1. Oficjalna strona gry Chivalry 2