Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2021, 10:22

autor: Aquma

Chernobylite z terminem premiery i dużym patchem Final Stage

Polskie studio The Farm 51 poinformowało, że gra Chernobylite wyjdzie z wczesnego dostępu w lipcu tego roku. W tym samym terminie zadebiutują także wersje na PlayStation 4 i Xboksa One. Deweloperzy udostępnili również ostatni duży patch przedpremierowy, który wprowadza szereg znaczących poprawek.

W SKRÓCIE:

  1. pełna wersja Chernobylite ukaże się w lipcu na wszystkich platformach docelowych;
  2. gra otrzymała również ostatni duży patch przed premierą – łatka Final Stage wprowadza szereg ważnych zmian dotyczących m.in. fabuły, ścieżki dźwiękowej czy optymalizacji;
  3. produkcję można obecnie nabyć 20% taniej.

Twórcy Chernobylite – polskie studio The Farm 51 – poinformowali, że pełna wersja ich produkcji ukaże się w lipcu tego roku (na razie nie podano konkretnej daty) na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One (w notce prasowej nie wspominano nic o platformach obecnej generacji). Udostępniono też kolejny trailer, który znajdziecie poniżej.

Jednak to nie wszystko – osoby, które kupiły (lub kupią) Chernobylite we wczesnym dostępie już dziś mogą pobrać dużą aktualizację zwaną Final Stage. Wprowadza ona m.in. szereg znaczących zmian w fabule (została gruntownie przeredagowana) oraz angielski i rosyjski dubbing. Gra została przetłumaczona na liczne języki (poza polskim i angielskim mamy francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, portugalski, rosyjski, włoski i chiński uproszczony). Dodano również zupełnie nową ścieżkę dźwiękową, początek ostatniego poziomu (Heist) i obsługę DLSS. Możemy też liczyć na sporo poprawek dotyczących optymalizacji i szeroko rozumianej warstwy technicznej gry. Należy zaznaczyć, że jest to ostatni duży patch przed premierą. Z pełną listą wprowadzonych zmian możecie się zapoznać pod tym adresem.

Na koniec jeszcze jedna ważna informacja – na Steamie Chernobylite jest obecnie objęte promocją, w ramach której grę można nabyć z dwudziestoprocentowym upustem. Akcja potrwa do 30 kwietnia. Warto przy tym pamiętać, że gracze, którzy zdecydują się nabyć omawianą produkcję we wczesnym dostępie otrzymają za darmo wszystkie przyszłe DLC.

  1. Nie tylko Cyberpunk 2077 – polskie gry, na które warto czekać
  2. Chernobylite – poradnik
  3. Chernobylite – strona oficjalna