Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 lipca 2020, 13:07

autor: Karol Laska

Charlize Theron zachwycona sukcesem The Old Guard Netflixa

Charlize Theron nie kryje radości związanej ze znakomitymi wynikami oglądalności The Old Guard. Film oryginalny Netflixa szturmem podbił platformę i plasuje się na czołowych pozycjach w rankingach popularności.

Charlize Theron zachwycona sukcesem The Old Guard Netflixa - ilustracja #1
The Old Guard okazał się trafioną odskocznią od Marvela i DC.

The Old Guard to film oryginalny Netflixa, który wpisuje się w subgatunek kina superbohaterskiego. Opowiada o grupie nieśmiertelnych wojowników, którzy próbują odeprzeć wścibskich ludzi, pragnących skapitalizować ich supermoce. W roli głównej wystąpiła znana chociażby z najnowszego Mad Maxa Charlize Theron.

Aktorka jest zachwycona wynikami oglądalności dzieła (które znajduje się na liście 10 najpopularniejszych netflixowych produkcji zarówno w Polsce, jak i na całym świecie), ale w wywiadzie dla Variety przyznaje, że nie przewidywała takiego obrotu zdarzeń. Theron wypowiedziała się także na temat potencjalnego sequela The Old Guard:

Nadal o niej [kontynuacji – dop.red.] myślimy. Musimy chwilę odpocząć, ale biorąc pod uwagę fakt, że naprawdę wszyscy chcemy ją zrobić, to jestem wręcz pewna, że w odpowiednim czasie rozpoczniemy wstępne rozmowy.

W wywiadzie poruszona została także zupełnie inna kwestia, związana z organizacją charytatywną aktorki funkcjonującą pod nazwą Charlize Theron Africa Outreach Project. W jej ramach zorganizowane zostaną specjalne pokazy filmu Mad Max: Na drodze gniewu. Odbędą się one w kinach samochodowych na terenie Los Angeles, a zyski zostaną przekazane na rzecz potrzebujących w Afryce Południowej. To właśnie z tych rejonów pochodzi zaangażowana w akcję artystka.