Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2017, 12:50

autor: luckie

Cenega wyda Little Nightmares w limitowanej wersji pudełkowej z bonusami

Przerażająca platformówka Little Nightmares ukaże się w naszym kraju nakładem firmy Cenega. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej w limitowanej edycji pudełkowej z ciekawymi gadżetami.

Firma Cenega, będąca oficjalnym partnerem firmy Bandai Namco Entertainment w Polsce, poinformowała, że do jej katalogu wydawniczego trafiła gra Little Nightmares – ciekawie zapowiadająca się psychodeliczna platformówka 2,5D, łącząca ponury klimat Limbo z oprawą graficzną przypominającą nieco Unravel lub LittleBigPlanet. Tytuł ukaże się w naszym kraju 28 kwietnia 2017 roku w polskiej kinowej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Limitowana wersja Six Edition. - Cenega wyda Little Nightmares w limitowanej wersji pudełkowej z bonusami - wiadomość - 2017-02-10
Limitowana wersja Six Edition.

Mimo że Little Nightmares jest grą niezależną, doczeka się atrakcyjnego wydania pudełkowego. Nakład premierowy będzie dostępny w specjalnej limitowanej Little Nightmares Six Edition. Ma ona zawierać takie materialne gadżety, jak figurkę głównej bohaterki, plakat formatu A3, zestaw naklejek i oryginalną ścieżkę dźwiękową na CD. W sklepie internetowym muve.pl Six Edition została wyceniona na 159,99 zł, bez względu na platformę sprzętową. Oprócz niej da się tam kupić tańszą wersję cyfrową na PC za 79,99 zł.

Bonusy dołączane do pre-orderów. - Cenega wyda Little Nightmares w limitowanej wersji pudełkowej z bonusami - wiadomość - 2017-02-10
Bonusy dołączane do pre-orderów.

Osoby, które zdecydują się zamówić Little Nightmares w przedsprzedaży, otrzymają unikalne maski w grze (odwrócony czajniczek i worek stracha na wróble), służące do wtopienia się w niebezpieczny świat, oraz inne cyfrowe bonusy.

Przy tej okazji Cenega nawiązała do jednego ze zwiastunów produkcji, prezentującego przerażającego Dozorcę, czyli jednego z potworów, przed jakimi będzie musiała uciec Six, bohaterka Little Nightmares. Każdy z nich ma stanowić śmiertelne zagrożenie, a jednocześnie być kluczem do wydostania się z danego pomieszczenia.

  1. Oficjalna strona gry Little Nightmares
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Little Nightmares

Little Nightmares