Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2012, 12:37

Cenega Poland ujawniła zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Risen 2

Dystrybutor pokazał, co znajdziemy w pudełku z edycją kolekcjonerską gry Risen 2: Mroczne wody, która trafi do polskich sklepów w kwietniu. Gracze z naszego kraju mogą liczyć na trzy specjalne dodatki względem wydania zachodniego.

Cenega Poland ujawniła zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Risen 2 - ilustracja #1

Firma Cenega Poland przedstawiła zawartość edycji kolekcjonerskiej Risen 2: Mroczne wody, która trafi do sklepów pod koniec kwietnia. Polscy fani produkcji studia Piranha Bytes mogą liczyć na trzy specjalne dodatki względem wydań zachodnich. W zestawie znajdziemy między innymi figurkę postaci gnoma Jaffara, piracką banderę oraz... drewnianą beczkę po rumie. Dystrybutor potwierdził też, że gra zostanie wydana w podwójnej wersji językowej – polskiej lub angielskiej do wyboru.

Edycja kolekcjonerska gry Risen 2 będzie dostępna w wybranych sklepach internetowych i składa się z kilkunastu elementów (pełną listę prezentujemy poniżej). Polacy otrzymają trzy specjalne dodatki: ilustrowany poradnik przejścia gry oraz wspominaną figurkę i beczkę. Cena sugerowana bogatego wydania w wersji pecetowej wynosi 259 złotych. Zainteresowani Edycją kolekcjonerską Risen 2 na PS3 i Xboksa 360 powinni pytać w sklepach internetowych o jej dostępność i cenę.

W edycji kolekcjonerskiej Risen 2 znajdują się następujące elementy:

 1. „Antałek Stalowobrodego” - drewniana, indywidualnie numerowana beczka po rumie.
 2. Wysokiej jakości etui.
 3. Pudełko na grę.
 4. Pudełko na ścieżkę dźwiękową i film „Making of”.
 5. Zestaw grafik „The art of Risen 2”.
 6. Gnom Jaffar - 18-centymetrowa figurka postaci z gry.
 7. Duża mapa świata gry oraz plakat – format A1.
 8. Trzy pirackie naklejki.
 9. Piracka bandera o wymiarach 100x60 cm
 10. Metalowy amulet voodoo.
 11. Rozbudowany, ilustrowany poradnik.
 12. Instrukcja do gry.
 13. Płyta CD ze ścieżką dźwiękową.
 14. Płyta DVD z filmem „Making of”.
 15. Płyta DVD z grą w podwójnej wersji językowej.

Pirackie akcenty w wydaniu specjalnym Risen 2 nie powinny nikogo dziwić. W końcu studio Piranha Bytes stawia właśnie na taką stylistykę. W samej grze wcielimy się w Bezimiennego, znanego z pierwszej odsłony serii. Bohater będzie musiał zmierzyć się z potworami morskimi oraz pomóc starym przyjaciołom. Rozgrywka ma być utrzymana w dobrze znanym i lubianym stylu niemieckiego dewelopera, który zasłynął sagą Gothic.

 1. Risen 2: Mroczne wody - graliśmy w pirackiego Gothica!