Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2018, 10:56

Car Wash Simulator - ujawniono grę o prowadzeniu myjni samochodowej

Polskie studio 1Z Games pracuje nad grą Car Wash Simulator, która pozwoli zakosztować życia właściciela myjni samochodowej. Zabawę urozmaici możliwość współpracy z gangami lub tropiącymi je policjantami.

Na razie nie znamy daty premiery gry. - Car Wash Simulator - ujawniono grę o prowadzeniu myjni samochodowej - wiadomość - 2018-12-12
Na razie nie znamy daty premiery gry.
CAR WASH SIMULATOR W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: 1Z Games
 2. Wydawca: Movie Games S.A., PlayWay S.A.
 3. Gatunek: symulator
 4. Platformy: PC

Firma PlayWay kontynuuje inwestowanie w nietypowe symulatory. Do wydanych już produkcji, takich jak Thief Simulator, House Flipper, czy seria Car Mechanic Simulator, wkrótce dołączy gra Car Wash Simulator, w której wcielimy się we właściciela myjni samochodowej. Projekt zmierza tylko na PC. Na razie nie podano planowanej daty premiery i ograniczono się do stwierdzenia, że nastąpi ona wkrótce.

Akcja Car Wash Simulator toczyć się będzie w Stanach Zjednoczonych. Gracz zacznie od pustego placu, który będzie musiał zapełnić stanowiskami i odpowiednimi urządzeniami. Podczas zabawy konieczne okaże się ulepszanie sprzętu, radzenie sobie z konkurencją oraz zarządzanie czasem i pieniędzmi.

Poza biznesową stroną przedsięwzięcia gracz będzie zajmował się również myciem karoserii i czyszczeniem wnętrz samochodów.

Dodatkowych emocji przysporzy fakt, że myjnia znajdować się będzie w dzielnicy o wysokiej przestępczości. Gdy biznes zacznie się rozwijać, szybko zgłoszą się do nas przestępcy. Współpraca z nimi (np. podczas usuwania z samochodów śladów przestępstw) będzie bardzo opłacalna, ale jednocześnie ryzykowna. Alternatywą ma być pomaganie policji. Wszystkie decyzje i dokonania gracza będą wpływały na jego reputację w okolicy, co przełoży się na rozwój myjni.

Na koniec warto wspomnieć, że profil gry pojawił się już na Steamie, dzięki czemu poznaliśmy wymagania sprzętowe.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
 2. Pamięć RAM: 4 GB RAM
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB
 4. Wersja DirectX: 11
 5. Miejsce na dysku: 20 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i5 3.4 GHz
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970 4 GB
 4. Wersja DirectX: 11
 5. Miejsce na dysku: 20 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7
 1. Oficjalna strona firmy PlayWay