Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2013, 09:18

Call of Juarez: Gunslinger w wersji demo na Steamie. Debiut wydania pudełkowego

Gracze pecetowi również doczekali się wersji demonstracyjnej Call of Juarez: Gunslinger. Stało się to po premierze, ale lepiej późno niż wcale. Ponadto od dziś w sklepach można kupić na PC edycję pudełkową nowej odsłony westernowej serii studia Techland.

Wersji demo doczekali się także gracze pecetowi - Call of Juarez: Gunslinger w wersji demo na Steamie. Debiut wydania pudełkowego - wiadomość - 2013-05-31
Wersji demo doczekali się także gracze pecetowi

Parę dni temu w serwisie Steam udostępniono wersję demonstracyjną Call of Juarez: Gunslinger, kontynuacji popularnej serii strzelanin polskiego studia Techland. O tym, jak udany okazał się powrót do klimatu Dzikiego Zachodu, możecie przekonać się, pobierając ją stąd. Próbka oferuje pierwszą, przynajmniej kilkunastominutową misję, którą omówiliśmy w ramach pojawienia się przed premierą zapisu z rozgrywki. Wersja demonstracyjna dostępna jest w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Ponadto dzisiaj w Polsce tytuł zadebiutował na PC – zgodnie z obietnicą – w edycji pudełkowej. Cenę sugerowaną ustalono na poziomie 49,90 zł. Wersja elektroniczna jest dostępna od 22 maja i możecie ją nabyć także w Sklepie Gry-OnLine za 54,90 zł.

W grze wprowadzono system rozwoju postaci - Call of Juarez: Gunslinger w wersji demo na Steamie. Debiut wydania pudełkowego - wiadomość - 2013-05-31
W grze wprowadzono system rozwoju postaci

Nowa odsłona serii Call of Juarez wzbudza pozytywne odczucia. Jest to – po nieudanym Cartelu – powrót do klimatu pierwszych dwóch odsłon. Rezultat okazał się bardzo dobry, o czym możecie przekonać się, czytając naszą recenzję. Grze wystawiliśmy wysoką notę 8/10, chwaląc ja za interesującą cel-shadingową oprawę graficzną, świetną narrację czy emocjonujące wymiany ognia, a ganiąc za system pojedynków na rewolwery i nie najlepiej zrealizowany sposób otrzymywania obrażeń, który znacząco utrudnia – szczególnie w najdotkliwszych sytuacjach – widoczność.

Akcja Gunslinger skupia się przede wszystkim na dynamicznych strzelaninach - Call of Juarez: Gunslinger w wersji demo na Steamie. Debiut wydania pudełkowego - wiadomość - 2013-05-31
Akcja Gunslinger skupia się przede wszystkim na dynamicznych strzelaninach

Potwierdzić możecie to na własnej skórze, sprawdzając wersję demonstracyjną, dostępną nie tylko na PC, ale także na Xboksa 360 i PlayStation 3. Jeśli nie wiecie, czy Wasz komputer sprosta wymaganiom sprzętowym gry, to zapraszamy do zapoznania się z nimi.