Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2016, 09:59

Call of Duty: Infinite Warfare - ujawniono minimalne wymagania sprzętowe i nie są one małe

Studio Infinity Ward opublikowało minimalne wymagania sprzętowe pecetowej edycji gry Call of Duty: Infinite Warfare. Okazuje się, że do zabawy będzie potrzebna całkiem mocna konfiguracja.

Do premiery Call of Duty: Infinite Warfare pozostało już tylko osiem dni. Autorzy, czyli ludzie ze studia Infinity Ward, uznali, że nadszedł wreszcie czas, aby ujawnić wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry. Umieszczono je na profilu produkcji w serwisie Steam. Niestety, objęły one jedynie minimalną konfigurację. Wciąż nie wiemy więc, jaki komputer będzie potrzebny, aby wycisnąć z tego projektu wszystko, co ma on do zaoferowania.

Gra ukaże się w przyszłym tygodniu. - Call of Duty: Infinite Warfare - ujawniono minimalne wymagania sprzętowe i nie są one małe - wiadomość - 2016-10-27
Gra ukaże się w przyszłym tygodniu.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  1. Procesor: Intel Core i3-3225 3.30GHz lub analogiczny od AMD
  2. Pamięć RAM: 8 GB
  3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850 z 2 GB pamięci i kompatybilna z DirectX 11
  4. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
  5. Miejsce na dysku: 70 GB
  6. Sieć: Szerokopasmowe połączenie z Internetem

Jak widać, wymagania minimalne są całkiem wysokie. Pozostaje mieć nadzieję, że znajdzie to przełożenie na jakość oprawy graficznej.

Przypomnijmy, że gra przeniesie nas w odległą przyszłość i ukaże historię wojny między siłami ziemskimi a rebeliantami z kolonii na innych planetach. Produkcja zaoferuje kampanię oraz rozgrywki multiplayer typu PvP. Dostępny będzie również kooperacyjny tryb zombie, który przeniesie nas do amerykańskiego lunaparku z lat 80. ubiegłego wieku.

Call of Duty: Infinite Warfare zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra trafi do sprzedaży 4 listopada tego roku. Wydawcą w naszym kraju będzie firma CDP.pl i gracze będą mogli wybrać między polskim i angielskim dubbingiem. W rodzimej obsadzie znajdą się tacy aktorzy jak Marcin Dorociński, Łukasz Simlat, Olga Bołądź czy Jarosław Boberek. Ponadto jednej z postaci głosu użyczy Mirosław Hermaszewski, czyli jedyny Polak, który odbył lot w kosmos.

Osoby, które kupią specjalne wydanie gry nazwane Call of Duty: Infinite Warfare – Legacy Edition (około 220 zł na PC i 320 zł na konsolach), otrzymają dostęp do Call of Duty: Modern Warfare Remastered, czyli odświeżonej wersji kultowego Call of Duty 4: Modern Warfare z 2007 roku. Na razie nie ma planów sprzedawania tej produkcji osobno.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Call of Duty: Infinite Warfare – kompendium wiedzy
  3. Call of Duty: Modern Warfare Remastered i Infinite Warfare na targach Gamescom 2016 (zapowiedź)