Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2016, 12:42

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Call of Duty: Infinite Warfare - kolejny gameplay i zapowiedź nowej wersji mapy Terminal

Studio Infinity Ward pochwaliło się drugim fragmentem rozgrywki z futurystycznej strzelanki Call of Duty: Infinite Warfare. Ponadto dowiedzieliśmy się, że osoby składające pre-order otrzymają odświeżoną wersję popularnej multiplayerowej mapy Terminal, która zadebiutowała w Call of Duty: Modern Warfare 2.

Studio Infinity Ward zaprezentowało drugi materiał z rozgrywką z Call of Duty: Infinite Warfare. Pierwszy mogliśmy obejrzeć kilka tygodni temu podczas targów E3, a jego akcja toczyła się na potężnym statku kosmicznym. Tym razem twórcy pokazują fragment gameplayu z walki na Ziemi, gdzie dochodzi do ataku sił Settlement Defense Front. Podczas misji żołnierze muszą rozprawić się z szeregiem robotów, przetrwać ostrzał z krążącego nad polem walki statku itd. Jak zwykle jest efektownie, a poza tym możemy także zaznajomić się z różnymi broniami i gadżetami, które znajdziemy w produkcji. Oficjalna premiera tytułu odbędzie się 4 listopada bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że wśród map do multiplayera, które znajdziemy w Call of Duty: Infinite Warfare pojawi się także Terminal – kultowa lokacja, która zadebiutowała w Call of Duty: Modern Warfare 2. Co ciekawe, nie będzie to dokładnie taka sama miejscówka, jaką pamiętacie, gdyż zostanie przemieniona w lądowisko na stacji kosmicznej. Zresztą, co tu dużo pisać, oto ona:

Call of Duty: Infinite Warfare - kolejny gameplay i zapowiedź nowej wersji mapy Terminal - ilustracja #2

Na koniec przypominam, że do Call of Duty: Infinite Warfare w edycji Legacy Edition, Digital Legacy Edition, Digital Deluxe Edition oraz Legacy Pro Edition dodawana będzie gra Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Jak dobrze wiemy, produkcja zaoferuje znacznie ulepszoną grafikę względem oryginalnej wersji strzelanki z 2007 roku, a oprócz kampanii fabularnej dostaniemy także multiplayer z dziesięcioma najpopularniejszymi mapami, w tym Crash, Backlot i Crossfire.