Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2015, 09:09

autor: Góral

Call of Duty: Black Ops III - pojawiły się kolejne informacje

W kodzie źródłowym na oficjalnej stronie serii Call of Duty odkryto krótki opis Call of Duty: Black Ops III. Według niego akcja produkcji rozegra się w przyszłości, w której "robotyka wojskowa definiuje działania wojenne".

Wczoraj firma Activision potwierdziła, że w tym roku ukaże się strzelanka Call of Duty: Black Ops III. Szczegóły mamy poznać 26 kwietnia, jednak w Internecie pojawiły się już pierwsze konkrety. W kodzie źródłowym oficjalnej strony serii odkryto bowiem skrócony opis produkcji oraz jej grafikę promocyjną. Według znalezionych informacji:

„Call of Duty: Black Ops 3 to pierwsza odsłona serii Black Ops na nextgeny, wyprodukowana przez studio Treyarch, twórców dwóch najpopularniejszych odsłon w historii Call of Duty. Call of Duty: Black Ops 3 rzuca gracza w ciemną przyszłość, w której wyłania się nowy rodzaj żołnierzy Black Ops. Niewyraźna linia oddziela nasze człowieczeństwo od technologii, którą stworzyliśmy, by pozostać na czele w świecie, w którym robotyka wojskowa definiuje działania wojenne. Trzy tryby gry – Kampania, Multiplayer i Zombie – zapewniają fanom najgłębszą i najbardziej ambitną odsłonę w historii Call of Duty.”

Grafika promocyjna Call of Duty: Black Ops III, na której żołnierz ma na sobie coś w rodzaju egzoszkieletu. Szykuje się powtórka z Advanced Warfare? - Call of Duty: Black Ops III - pojawiły się kolejne informacje  - wiadomość - 2015-04-10
Grafika promocyjna Call of Duty: Black Ops III, na której żołnierz ma na sobie coś w rodzaju egzoszkieletu. Szykuje się powtórka z Advanced Warfare?
Call of Duty: Black Ops III w skrócie:
  • Gatunek: FPS
  • Deweloper: Treyarch
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne (nie potwierdzono oficjalnie)
  • Data premiery: nieznana
  • Inne: akcja rozegra się w przyszłości

Krótko pisząc, akcja rozegra się w przyszłości, w której technologia odgrywa wielką rolę. Dodatkowo warto zauważyć, że jakiś czas temu Treyarch publikował na swoim profilu w serwisie Facebook artykuły dotyczące m.in. mikrochipów i implantów wszczepianych w ludzkie ciała, co zapewne jest dodatkową wskazówką na temat tego, co znajdziemy w nowym Black Ops.

Oprócz tego w serwisie Gamespot dokonano analizy wczorajszego zwiastuna. Odkryto chociażby tajemnicze koordynaty, wskazujące m.in. miejsce pomiędzy Muzeum Egipskim w Kairze a hotelem Ramses Hilton, czy też więzienie Gefängnis Zürich w Zurychu. Czyżby były to lokacje, do których trafimy podczas kampanii Call of Duty: Black Ops III? Tego na razie nie możemy być pewni, ale wszystkie zagadki zostaną rozwiązane pod koniec bieżącego miesiąca.