Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2016, 11:55

autor: Góral

Call of Duty: Black Ops III i Arma III w darmowym weekendzie na Steamie

W ten weekend za darmo bawimy się na Steamie w multiplayerze strzelanki Call of Duty: Black Ops III i grze Arma III. Oferta obowiązuje do niedzieli do godziny 22:00, a dodatkowo obie produkcje zostały także przecenione.

Multiplayer Call of Duty: Black Ops III dostępny za darmo do niedzieli do godziny 22:00. - Call of Duty: Black Ops III i Arma III w darmowym weekendzie na Steamie - wiadomość - 2016-05-13
Multiplayer Call of Duty: Black Ops III dostępny za darmo do niedzieli do godziny 22:00.

Na Steamie rozpoczął się kolejny darmowy weekend, do którego tym razem załapały się dwie strzelanki – Call of Duty: Black Ops III, a właściwie to jej tryb multiplayer, oraz Arma III. W obu przypadkach bez ponoszenia żadnych kosztów możemy bawić się do godziny 22:00 w niedzielę. Tytuły zostały zostały także przecenione. Do godziny 19:00 w poniedziałek projekt studia Treyarch kupicie za 35,99 euro (około 160 zł, ale taniej grę nabędziecie u rodzimych sprzedawców – szczegóły w ramce obok). Co ciekawe, od jakiegoś czasu w sprzedaży znajduje się także Call of Duty: Black Ops III - Multiplayer Starter Pack, czyli sam tryb wieloosobowy. Jeżeli zakochacie się w nim podczas darmowego weekendu, to otrzymacie do niego dostęp na stałe za 14,49 euro (około 64 zł). Natomiast produkcję ekipy Bohemia Interactive Studio wyrwiecie za 17,49 euro, a więc jakieś 77 zł.

Call of Duty: Black Ops III i Arma III w darmowym weekendzie na Steamie - ilustracja #3

O Call of Duty: Black Ops III zapewne słyszała większość z Was, gdyż jest to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych obecnie cyklów gier wideo. Akcja produkcji przenosi nas do 2065 roku, do świata, w którym żołnierze są podłączeni do sieci NDI. Pewnego dnia jeden z oddziałów odłącza się od niej, a chwilę później dochodzi do wielkiego wycieku tajnych danych. Oprócz kampanii singleplayer, tytuł oferuje także rozbudowany multiplayer, z którego słynie seria.