Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2020, 07:57

Call of Duty: Black Ops Cold War – wyciekł tytuł i logo tegorocznej odsłony CoD

Dzięki wyciekowi promocji Doritos dowiedzieliśmy się, że Call of Duty: Black Ops Cold War będzie tegoroczną odsłoną przebojowego cyklu firmy Activision. Pojawiły się także wskazówki odnośnie możliwego terminu premiery.

Po miesiącach spekulacji wydaje się, że wreszcie poznaliśmy tytuł tegorocznej odsłony cyklu Call of Duty. Źródłem jest wyciek materiałów z akcji promocyjnej chipsów tortilla Doritos, które otrzymał youtuber TheGamingRevolution. Według nich następna część serii zostanie zatytułowana Call of Duty: Black Ops Cold War. Wydaje się to potwierdzać krążące od dłuższego czasu plotki, według których marka powróci w tym roku do realiów zimnej wojny.

Przeciek informuje, że w opakowaniach Doritos znajdywać będziemy kody, których wprowadzenie w grze zapewni bonusy do punktów doświadczenia. Ważne jest to, że promocja ma ruszyć 5 października tego roku. Sugeruje to, że w tym właśnie miesiącu na rynku zadebiutuje Call of Duty Black Ops Cold War.

Zeszłoroczne Call of Duty: Modern Warfare miało podobną promocję, tyle że powiązaną z napojami Mountain Dew. W tym wypadku akcja wystartowała na początku października, a gra ukazała się 25 października 2019 r.

Wciąż nie wiemy, kiedy Call of Duty Black Ops Cold War zostanie oficjalnie ujawnione. Zazwyczaj firma Activision zapowiadała nowe odsłony cyklu w okolicach E3, ale w tym roku targi te zostały odwołane z powodu koronawirusa. Jeśli gra ma się jednak ukazać w październiku tego roku, to nie powinniśmy czekać długo na pierwsze oficjalne informacje na jej temat.

  1. Oficjalna strona gry