Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2021, 15:41

autor: Qskan

Broń z gry jako dymiąca ładowarka do telefonu - zobacz dzieło fana

Gracz Apex Legends postanowił przenieść broń ze swojego ulubionego tytułu do realnego świata. Zobaczcie, jak wygląda pistolet Wingman w jego wykonaniu.

Społeczność Apex Legends po raz kolejny daje się poznać od swojej kreatywnej strony. Gra od Respawn Entertainment zostawia szerokie pole dla cosplayerów wszelkiej maści. Ci często dzielą się efektem swojej pracy na forach. Nie inaczej jest w tym przypadku. Gracz o pseudonimie YonanCosplay podzielił się na forum Reddit swoim najnowszym dziełem - imponującą repliką pistoletu Wingman ze skórką Dead Heat.

Broń nie dość, że wygląda jak żywcem wyjęta z gry, to wyposażona jest w kilka dodatkowych gadżetów, takich jak 39 świateł LED, urządzenie do wytwarzania pary, a także (!) port USB, który sprawia, że z Wingmana możemy korzystać jak z ładowarki. Pistolet według słów autora waży około 850 gramów.

Na subreddicie poświęconym Apex Legends internauci nie szczędzą pochwał pod adresem kreatywnego cosplayera. Komentarza udzielił nawet jeden z deweloperów.

O cholera, ta praca jest niesamowita! Prześlę to reszcie zespołu najszybciej jak to możliwe!

Reszta komentujących również nie może wyjść z podziwu, zgodnie przyznając, że to jedna z najlepszych tego typu prac, które pojawiły się na forum. Autor przyznaje, że Dead Heat Wingman posłuży mu do jego następnego cosplayu. Skoro już sam pistolet prezentuje się tak dobrze, to jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie wyglądać całość.