Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2021, 19:23

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Bright Memory: Infinite imponuje grafiką. Gorąca premiera na Steam

Dziś w nocy premierę miało Bright Memory: Infinite, futurystyczna pierwszoosobowa gra akcji. Produkcja cieszy się sporą popularnością, a oceny na Steamie wskazują na to, że gracze ciepło ją przyjęli.

W SKRÓCIE:
  1. Dziś w nocy premierę na Steamie miało Bright Memory: Infinite – FPS stworzony przez niezależne studio FYQD.
  2. Gra okazała się sporym sukcesem, skupiając przy sobie jednocześnie nawet 22 tysiące graczy oraz zyskując pozytywne recenzje.

Dziś w nocy na Steamie premierę miało Bright Memory: Infinite – pierwszoosobowa gra akcji (miks strzelanki i slashera) stworzona przez niezależne chińskie studio FYQD. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez graczy, a ich sympatię zyskała głównie dzięki niesamowitej grafice.

Według danych dostępnych na stronie SteamDB, Bright Memory: Infinite w szczytowym momencie skupiało wokół siebie ponad 22 tysiące graczy, co bezapelacyjnie można uznać za bardzo dobry wynik dla gry niezależnej. Zresztą to samo można powiedzieć o recenzjach, których na Steamie jest przeszło 5 tysięcy, z czego ponad 90 procent pozytywnych.

Jeśli chodzi o fabułę Bright Memory: Infinite, to gra przenosi nas do 2036 roku, kiedy to naukowcy zaczęli zauważać na niebie niepokojące zajścia. Zadaniem gracza będzie zbadać wspomniane zjawiska, co jednak okaże się o wiele trudniejsze, niż można by przypuszczać, a to ze względu na tajemniczą „bliźniaczą” rzeczywistość.

W grze możecie spodziewać się także wartkiej akcji oraz klimatycznych lokacji. To wszystko okraszone szczegółową, realistyczną grafiką, którą produkcja zawdzięcza wykorzystaniu technologii Unreal Engine 4.

Aktualnie w Bright Memory: Infinite zagramy jedynie na komputerach osobistych, chociaż planowana jest również premiera na konsole nowej generacji – na nie gra ma trafić w przyszłym roku.

  1. Strona Bright Memory: Infinite na Steamie