Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2019, 22:19

Borderlands 3 - nowy gameplay pokazuje pierwsze 14 minut rozgrywki

Na kanale IGN w serwisie YouTube ukazał się gameplay z Borderlands 3, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu looter shooterów od studia Gearbox Software. Film ukazuje początek kampanii fabularnej.

W sieci pojawił się gameplay pokazujący początek kampanii fabularnej w Borderlands 3. - Borderlands 3 - nowy gameplay pokazuje pierwsze 14 minut rozgrywki - wiadomość - 2019-08-05
W sieci pojawił się gameplay pokazujący początek kampanii fabularnej w Borderlands 3.

Chociaż do premiery Borderlands 3 pozostało niewiele ponad miesiąc, to już teraz możemy zobaczyć, jak wygląda początek kampanii fabularnej. Na oficjalnym kanale IGN w serwisie YouTube pojawił się bowiem filmik ukazujący pierwsze 14 minut rozgrywki.

W materiale mamy okazję zobaczyć zapis z pierwszych dwóch misji. Na samym początku powita nas Claptrap, który przedstawia podstawowe mechaniki rozgrywki. Z czasem jednak film pokazuje coraz więcej elementów charakterystycznych dla serii, takich jak dynamiczna walka czy pokaźna liczba dostępnych modeli uzbrojenia. Natrafimy także na kolejną bohaterkę znaną z poprzednich odsłon cyklu - Lilith. Dodatkowo możemy zapoznać się bliżej z postacią Moze – żołnierza wyposażonego w mecha zwanego Żelaznym Niedźwiedziem.

Warto wspomnieć, że Borderlands 3 to kolejna odsłona popularnego cyklu lootshooterów od studia Gearbox Software. Na ten moment niewiele wiadomo o fabule gry. Pewnym jest, że akcja ma mieć miejsce kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części serii. Głównymi antagonistami będą natomiast, stojący na czele gangu Children of the Vault, Troy and Tyreen Calypso. Tytuł zadebiutuje 13 września i trafi na PC (wyłącznie w Epic Games Store), Xboksa One oraz PlayStation 4.