Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2020, 21:03

Borderlands 3 - Designer's Cut i Director's Cut w drugiej przepustce sezonowej

Do Borderlands 3 trafi nowa przepustka sezonowa, która zostanie podzielona na dwie fazy - Designer's Cut i Director's Cut. W ramach pierwszej Vault Hunterzy otrzymają nowe drzewka umiejętności, a do gry trafi kolejny tryb. Szczegóły drugiej nie są jeszcze znane.

Deweloperzy ze studia Gearbox Software przedstawili dzisiaj nowości, które trafią do gry Borderlands 3 w ramach nadchodzącej drugiej przepustki sezonowej (która zostanie podzielona na dwie fazy - Designer's Cut i Director's Cut). Poinformowano, że już 10 listopada dostępni Vault Hunterzy otrzymają zupełnie nowe drzewka umiejętności, a gracze będą mogli sprawdzić się w trybie Arms Race (to część Designer's Cut). Szczegółowe informacje na temat tych treści zostaną przedstawione podczas zaplanowanych transmisji na żywo pod koniec października (dokładny harmonogram znajdziecie poniżej). Dodatkowo zaznaczono, że wiosną przyszłego roku do produkcji trafią kolejne nowości, również w ramach tej przepustki (to część Director's Cut).

Przypomnijmy, że Borderlands 3 ukazało się 13 września 2019 roku na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Twórcy cały czas wprowadzają do produkcji nowości (np. w postaci czterech dodatków), aby zapewnić graczom ciągłą rozrywkę. Niedawno dowiedzieliśmy się, że gra w listopadzie trafi także na PlayStation 5 i Xboksy Series X/S.