Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 października 2020, 20:55

Gry Xbox Game Studios taniej w Microsoft Store. Promocja „Hall of Fame”

Do 20 października w Microsoft Store trwa promocja „Hall of Fame” obejmująca tytuły wydane przez Xbox Game Studios. W niższych cenach kupimy takie produkcje jak Ori and the Will of the Wisps, Zoo Tycoon, Forza Horizon 4 oraz Gears 5.

W Microsoft Store trwa promocja „Hall of Fame”, w ramach której można w niższych cenach nabyć tytuły na PC i Xboksa One wydane przez Xbox Game Studios. Akcja potrwa do 20 października.

„Hall of Fame” w Microsoft Store – wybrane oferty

  1. Forza Horizon 4 edycja Ultimate (polski) – 179,99 zł
  2. Gears 5 (polski) – 89,50 zł
  3. Halo: kolekcja Master Chief (angielski) – 104,30 zł (oferta tylko na XOne)
  4. Sea of Thieves (polski) – 74,99 zł
  5. State of Decay 2: Juggernaut Edition (angielski) – 69,99 zł
  6. Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (angielski) – 17,49 zł (oferta tylko na XOne)
  7. Ori and the Will of the Wisps (polski) – 73,69 zł
  8. Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection (angielski) – 36,99 zł

Ze wszystkimi tytułami objętymi promocją możecie zapoznać się tutaj.

Jeśli nie jesteście zainteresowani zakupem pojedynczego tytułu, możecie także skorzystać z abonamentu Xbox Game Pass. Zawarto w nim większość gier, które obejmuje promocja. Wyjątkami są Zoo Tycoon i Forza Horizon 4, dostępne w usłudze w edycjach standardowych.

Przypomnijmy, że subskrypcja Game Pass dostępna jest w trzech wersjach: na komputerach PC, konsolach z rodziny Xbox One oraz w wersji Ultimate łączącej dwa pierwsze rozwiązania. Po opłaceniu miesięcznego abonamentu, którego sugerowana cena wynosi 40 zł, otrzymujemy możliwość pobrania dziesiątek gier wchodzących w skład stale aktualizowanej biblioteki nowych i nieco starszych tytułów, a także zniżki na zakupy w sklepie Microsoft Store. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z Xbox Game Pass, abonament Ultimate kupicie już za 4 zł za pierwszy miesiąc (tutaj). Do abonentów Game Passa w dniu premiery trafiają także wszystkie ekskluzywne produkcje studiów deweloperskich należących do Microsoftu, takich jak Ninja Theory czy 343 Industries.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.