Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2014, 20:08

Bloodborne – zawartość edycji kolekcjonerskich oraz bonusy w pre-orderze

Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskich gry Bloodborne, a także to na jakie bonusy mogą liczyć osoby, które zdecydują się na pre-order. Twórcy przygotowali dwa warianty kolekcjonerki, które zawierają, między innymi, artbook, steelbook oraz cyfrowy soundtrack.

Na oficjalnym blogu PlayStation, wydawca gry Bloodborne, która w pojawi się na konsoli PlayStation 4, przedstawił zawartość oraz cenę dwóch planowanych edycji kolekcjonerskich. Trafią one do sklepów w tym samym dniu co standardowa wersja produkcji, a więc 25 marca 2015 roku. W sprzedaży znajdą się dwie wersje kolekcjonerki. Pierwsza kosztuje 79,99 euro (ok. 260 zł) i posiada kod na cyfrowy soundtrack oraz artbook. Za znacznie bogatszą edycję zapłacimy 119,99 euro (ok. 480 zł). Jest ona zapakowana w specjalne pudło, w którym znajdziemy artbook, kody na DLC, steelbook, a także zestaw do pisania. W skład tego ostatniego wchodzi notatnik, oryginalne pióro z wymiennymi stalówkami oraz czerwony atrament.

Kolekcjonerska wersja Bloodborne zawiera:

 1. Grę Bloodborne
 2. Kod do ściągnięcia cyfrowego soundtracku
 3. Steelbook
 4. Premiowy artbook z ekskluzywnymi szkicami koncepcyjnymi

Kolekcjonerska wersja Bloodborne w edycji Nightmare zawiera:

 1. Grę Bloodborne
 2. Steelbook
 3. Premiowy artbook z ekskluzywnymi szkicami koncepcyjnymi
 4. Kod do ściągnięcia cyfrowego soundtracku
 5. Specjalny notes
 6. Zestaw: pióro + czerwony atrament, który zamknięty jest w osobnym pudełku
 7. "Cylinder" skórka dla posłańca
 8. Metalowy Dzwoneczek
 9. Pudło na cały zestaw, które przypomina rząd starych książek

Poznaliśmy także bonusy dla osób, które zdecydują się na złożenie zamówień przedpremierowych. Bonusowe DLC będą dostępne u wybranych sprzedawców. Są to czysto kosmetyczne dodatki, które zmienią wygląd naszych osobistych posłańców, a dokładnie ich nakrycie głowy. Kurierzy spełniają podobną rolę podczas rozgrywki co zostawiane na ziemi runy, ostrzegające innych graczy przed niebezpieczeństwem, których używaliśmy w Dark Souls oraz Demon's Souls.

Posiadacze pre-orederów mogą liczyć następujące bonusy:

 1. „Fedora” skórka dla posłańca
 2. „Bandaże” skórka dla posłańca
 3. Stalowe pudełko na płytę z grą
Zwykła wersja edycji kolekcjonerskiej - Bloodborne – zawartość edycji kolekcjonerskich oraz bonusy w pre-orderze - wiadomość - 2014-12-11
Zwykła wersja edycji kolekcjonerskiej
Edycja kolekcjonerska w wersji Nigthmare - Bloodborne – zawartość edycji kolekcjonerskich oraz bonusy w pre-orderze - wiadomość - 2014-12-11
Edycja kolekcjonerska w wersji Nigthmare

Bloodborne to duchowy następca serii Dark Souls oraz jej poprzedniczki, czyli Demon’s Souls. Podobnie jak tamte gry, tytuł stawia na unikalny system walki, gotycki klimat, a także enigmatyczny świat przedstawiony oraz wysoki poziom trudności. Choć Bloodborne korzysta z wielu znanych mechanizmów rozgrywki, to podczas zabawy doświadczymy także wielu nowości, takich jak broń palna. Bloodborne zadebiutuje 25 marca przyszłego roku na konsoli PlayStation 4.

 1. Graliśmy w Bloodborne - Dark Souls w klimacie wiktoriańskim
 2. Oficjalna strona gry Bloodborne