Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2021, 08:21

Blizzard zapowiada Blizzard Arcade Collection; trzy klasyczne gry na PC i konsolach

Jedną z niespodzianek przygotowanych przez Blizzard na BlizzCon była kolekcja Blizzard Arcade Collection. Dostajemy lekko odświeżone hity - The Lost Vikings, Blackthorne i Rock N Roll Racing.

W SKRÓCIE:
  1. Blizzard Arcade Collection to zbiorcze wydanie trzech klasycznych gier - The Lost Vikings, Blackthorne i Rock N Roll Racing.

Blizzard Arcade Collection jest zbiorczym wydaniem trzech klasycznych gier firmy Blizzard, które zostały nieco odświeżone z okazji 30-lecia studia. W kolekcji otrzymamy - The Lost Vikings, Rock N Roll Racing oraz Blackthorne.

Gry wchodzące w skład Blizzard Arcade Collection dostępne są w wersjach Original oraz ulepszonych - Definitive. Każda z nich umożliwia zmianę przypisania przycisków i klawiszy oraz cofanie rozgrywki o 10 sekund. Wersje oryginalne Blackthorne i The Lost Vikings dodatkowo oferują tryb obserwatora pozwalający na zapoznanie się z wcześniej nagranym zapisem rozgrywki z opcją wskoczenia do zabawy od oglądanego momentu. Dodatkowo obie gry pozwalają na zapis w dowolnym czasie.

Kolekcję Blizzard Arcade Collection uzupełnia szereg dodatków, w tym grafiki, materiały z produkcji, niewykorzystana zawartość, informacje fabularne i wiele innych.

Blizzard Arcade Collection na PC z systemami Windows jest obecnie dostępne wyłącznie na platformie Battle.net jako część Kolekcji Jubileuszowej. Wersje na PS4, Xboksa One i Switch możecie kupić w cenie 90 złotych.

  1. Oficjalna strona Blizzarda