Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 listopada 2021, 10:19

Black Friday 2021 w Media Expert; Nintendo Switch Lite za 899 zł

W Media Expert trwa promocja z okazji Black Friday. W związku z tym w niższych cenach zakupicie tam sprzęt elektroniczny. Wśród najciekawszych ofert wyróżnić można konsolę Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition.

W Media Expert trwa promocja z okazji Black Friday. Z tej okazji przeceniono dziesiątki produktów, w tym słuchawki, telewizory i komputery stacjonarne. Ze wszystkimi ofertami wchodzącymi w skład wyprzedaży, zapoznacie się klikając w poniższy przycisk. Należy mieć również na uwadze, że akcja trwa do jutra.

Black Friday w Media Expert

Szczególnie interesującą ofertą jest tutaj promocja na Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition. Konsolę tą kupimy za 899 zł.

Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition w Media Expert

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.