Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2016, 20:42

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

BioShock: The Collection na trzech nowych materiałach z rozgrywką

Firma 2K Games, wydawca nadchodzącej składanki BioShock: The Collection, opublikowała trzy materiały z rozgrywką z odświeżonych wersji gier BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite.

Firma 2K Games postanowiła zaprezentować nie jeden, a trzy nowe materiały z BioShock: The Collection. Na widocznych poniżej nagraniach zobaczycie po kilkanaście minut z początku każdej produkcji wchodzącej w skład kolekcji, czyli BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite. Wszystkie tytuły prezentują się bardzo ładnie, choć chyba najciekawiej wypada jedynka, która przeszła największą metamorfozę graficzną, w końcu gra ukazała się pierwotnie na Xboksie 360 i PC-tach w 2007 roku. Nowe wydania trylogii zaoferują rozdzielczość 1080p, 60 klatek na sekundę, lepsze tekstury i modele postaci, zmienione efekty specjalne i nie tylko. Przypominam, że w przypadku PC-tów, odświeżone wersje zostaną udostępnione za darmo graczom, którzy posiadają oryginalne odsłony w swojej steamowej kolekcji. Oferta ta dotyczy tylko pierwszych dwóch części, gdyż trójka na komputerach nie doczeka się żadnych zmian. Produkcja ukaże się na „blaszakach” oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 16 września bieżącego roku.

BioShock: The Collection na trzech nowych materiałach z rozgrywką - ilustracja #1

W pierwszym BioShocku z 2007 roku wcielamy się w osobę, która przeżyła kraksę samolotu. Rozbił się on w pobliżu latarni morskiej, będącą wejściem do podwodnego miasta Rapture, do którego trafia nasz podopieczny o imieniu Jack. W drugiej części z 2010 roku kierujemy prototypowym Big Daddym, czyli potężnym obrońcą siostrzyczek zbierających substancję ADAM. Z kolei w Infinite z 2013 roku przejmujemy kontrolę nad detektywem Bookerem DeWittem, szukającym dziewczyny o imieniu Elizabeth w podniebnym mieście Columbia.

BioShock: The Collection na trzech nowych materiałach z rozgrywką - ilustracja #2